Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

rozborka sedadla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 10:01 pm    Předmět: Citovat

ok zkusim se nekde podivat, ale bojim se abych z vraku nekoupil neco obdobne vysezeneho Sad
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blackman_82



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 9:38 am    Předmět: Citovat

Nechci zakládat zbytecne nove tema tak to napisi sem. Mam X2 Break a chtel bych vymenit zadni delene operadlo s operkou na ruku za operadlo ze sedanu. Sedan ma totiz skyvak coz muj kombik nema. Nechce se mi kvuli lyzim kupovat zahradka za 2500kc tak me napadlo zajet na vrakoviste a vymenit tam jen operadlo. Je to mozne nebo jsou nejak rozdilne udelany uchyty ?
_________________
Xantia II 1.8i Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 10:22 am    Předmět: Citovat

chlapci nic šít se nikde nemusí jen se to musí správně rozebrat a správně složit - měl jsem utržené opěradlo na jedné straně řidičovo sedačky sehnal jsem zdravou sedačku ale s jiným potahem a dobrým molitanem takže jsem to musel přečalounit ... jediné nářadí který jsem potřeboval po vyjmutí sedačky z auta byli dvoje kombinačky a ruce... začínal jsem tím že jsem ze sedačky sundal plasty(kolečko ovládání sklonu a ty serepetičky kolem toho) a pak už jen postupně rozpojoval ty dráty stočený dokola jako sponky - proto ty dvoje kombinačky. pak se musí vytáhnout dva dráty cca 4mm vprůměru jsou svisle v opěráku na krajích té prohlubně pro kapsu jsou vidět zespodu když odčalouòujete opěrák zezadu zespodu pak už stačí vyháknout zbytek čalounění z rámu a postupě odcvakat (roztáhnout ty kovový svince) od molitanu u sedáku je hlavní povolit si ten provázek kterým je zespoda staženej kolem dokola jinak opravdu to chce jen trpělivost a koukat ... největší problém teda aspoò u mě bylo zezačátku odendat ty plasty tak abych je moc nepoškodil...
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 7:26 pm    Předmět: Citovat

blackman_82 napsal:
Nechci zakládat zbytecne nove tema tak to napisi sem. Mam X2 Break a chtel bych vymenit zadni delene operadlo s operkou na ruku za operadlo ze sedanu. Sedan ma totiz skyvak coz muj kombik nema. Nechce se mi kvuli lyzim kupovat zahradka za 2500kc tak me napadlo zajet na vrakoviste a vymenit tam jen operadlo. Je to mozne nebo jsou nejak rozdilne udelany uchyty ?


Zadní opěrky jsou to jediné co nepasuje z limusíny, ale většina kombiků skivak má taky.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)