Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

uhlíky do ventilátoru

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 11:36 am    Předmět: uhlíky do ventilátoru Citovat

Už se to tady řešilo, někdo píše, že uhlíky do ventilátoru užil cituji: Bosch HX 341. Co to je za označení? Je to kód spotřebiče, do kterého patří, nebo označení těch uhlíků? Nebyl by nějaký bližší údaj? Bosch nic ze svého programu takto neoznačuje...
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 2:32 pm    Předmět: Citovat

Asi to je označení uhlíků. Jinak jsem je kdysi taky měnil, a koupil jsem je v elektroobchodě, nevím, jestli byly do vysavače. Musejí být s lankem na konci, čím silnější lanko, tím líp a vývod z uhlíku musí být do boku, jinak by se to zadrhávalo s pružinou, která na něj tlačí. a ještě jedna věc, raději větší/širší, pěkně to pilníkem pak upravíš na míru. Bývají ještě uhlíky do startérů, ale ty jsou údajně na ventilátor moc tvrdé.
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lesopes



Založen: 19.6.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 1:25 pm    Předmět: Citovat

Tyto uhlíky jsem kupoval v Praze,Braník Pikovická 9 - ELAN CAR. "Bosch HX 341" bylo napsáno na krabičce,,,jinak výrobce je GE BE - IKA a musel jsem jednu stranu o milimetr opilovat. Už tam běhají skoro dva roky.
_________________
1.9 TD combi / 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 5:32 pm    Předmět: Citovat

To je přesně ta informace, kterou jsem potřeboval! Díky, vyrazím tam v pondělí, snad je budou mít!
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)