Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Citroen-C8-Přesunuto edit J

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Moje příští auto
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mlynar



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 4:50 pm    Předmět: Citroen-C8-Přesunuto edit J Citovat

Ahoj všichni citroòáci. Co říkáte C8čce? Mně se líbí hlavně kvůli velikosti, zavazadlového prostoru po vyhození zadních sedaček. Já mám Xantii 1,9TD Break, s fantastickým zavazadlovým prostorem (po sklopení zadních sedadel), přesto se mi stává, že jedu na chalupu nebo dovolenou narvaný až po střechu. S moji Xantijkou jsem moc spokojen a kromě zavazadlového prostoru oceòuji hlavně hydrauliku (možnost zvednutí vozu a tím zvětšení průjezdnosti) protože moje cesta na chalupu cca 200m je polní, na podzim a v zimě má od traktorů místních zemědělců téměř půlmetrové koleje a jen díky zvednutí auta jsem schopen projet. Můj syn, by si chtěl taky koupit citroena, líbí se mu C8 a chtěl by poradit, co do spolehlivosti motoru 2.0 HDi a hydrauliky a vůbec celého auta. Kupoval by ojeté cca 100 000km, chce velký ložný prostor, využil by i 8 míst a chtěl by mít možnost i zvětšení světlé výšky vozu. Tak se vás ptám, jestli máte nějaké zkušenosti s C8, jakékoliv, tak napište a máme nad čím hloubat. Děkuji všem za případné informace a také za uklidnění, když jste mi na můj minulý dotaz napsali, že při slušném zacházení moje Xantijka může ujet i 500 000km. Petr mlynář
_________________
Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 5:05 pm    Předmět: Citovat

Jestli chce auto s hydraulikou, tak jedině C5 ve vyšší výbavě, nebo C6, nemaj jí všechny citroeny.
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná


Naposledy upravil bog-fran dne po červen 01, 2009 7:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 11:08 pm    Předmět: Citovat

C8 má můj známý s motorem 2,2 HDI. Kupoval ji rok starou s najetými cca 30 tis. km. Je v plné palbě s dálkově ovládanými zadními elektricky posuvnými dveřmi. Je to krásný auto, má ho už přes dva roky a nevím, že by měl s C8 nějaký problém. Vypadá to moc dobře, ale hydrauliku to nemá Wink
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Moje příští auto Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)