Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Velikost rádia

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Masterview



Založen: 23.7.2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 8:39 pm    Předmět: Velikost rádia Citovat

Ahoj Xantiáci

Tak jsem se před 2 měsíci stal také majitelem Xantie (stříbrná X2 break, 2.1 TD, sám jsem si ji přivezl z Itálie, docela dobrodrůžo, tam letadlem a zpátky 900 km za volantem auta, který jsem v životě neřídil a to jsem jel sám a přes celou noc). Zatím max. spokojenost, pohodlí, spotřeba lehce pod 7. Ale mám jeden dotaz ohledně audia. Mám tam nějaké hrozné autorádio Panasonic s kazetou a chci to vyměnit. Vyhlídl jsem si rádio velikosti 2DIN (DVD, TV, touchscreen, bluetooth, 7 palc. display) ale nevím, jestli se mi tam vejde. Kolem toho 1DIN rádia mám dost místa (je v rámečku) Cool

díky za info
_________________
Xantia 2 Break, stříbrná, 2.1 TD, moc hezká a houpavá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Masterview



Založen: 23.7.2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 9:48 am    Předmět: Citovat

Hmm, 201 shlédnutí a nikdo neporadí? Confused Tak to risknu a koupím 2DIN, snad to tam nějak nacpu. Přece jenom, 1DIN má jenom 4" displej, ale 2DIN uz 7", tam uz neco i uvidim Razz
_________________
Xantia 2 Break, stříbrná, 2.1 TD, moc hezká a houpavá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

Ahoj,jak myslis ten ramecek?to jako plochy ramecek,nebo takovy ten suplik s zaklapavacimi dvirky?
Ja totiz shanim ten zaklapavaci suplik s dvirky,tak jestli ho mas,tak mi napis sem dik
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:54 am    Předmět: Citovat

Masterview napsal:
Hmm, 201 shlédnutí a nikdo neporadí? Confused Tak to risknu a koupím 2DIN, snad to tam nějak nacpu. Přece jenom, 1DIN má jenom 4" displej, ale 2DIN uz 7", tam uz neco i uvidim Razz

Vzdyt je snad jednoduche dojit do kramu s pravitkem, tam si 2DIN radio zmerit, pak vyhodit orig rdio + ramecek a opet zmerit. Nemam s citroenem zkusenost, ale resil jsem to u Fiatu, kde se clovek divil, ze mu tam nejde radio, kdyz me tam jde, jen ze mel uz nejaky novejsi typ a ten byl o 1 cm hlubsi. Ja jsem mladymu daval radio (taky Fiat) uz 4 v poradi) a ejhle ono nejde do origos ramecku, je proste o chlup vetsi. Pritom se nejedna o zadnou cinu, alo o Grundig. Takze tady je opravdu kazda rada draha....
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 10:34 am    Předmět: Citovat

To ti nikdo neporadí - je sice pěkné, že píšeš co to je za typ rádia, ale myslím že ho asi nikdo neviděl a když tak stejně neví, že to je ono. Jestli je to s tím vysunovacím LCD (nejspíš ano) tak je otázka jestli se to v autě bude moct bez překážek 'rozbalit'. V tom zaklápěcím kastlíku je autorádio docela pěkně zasunuté do hloubky. Jediné co můžeš udělat je vymontovat toho Panasonica, vyndat i ten rámeček s dvířky, s ním zajít do obchodu a tam to vyzkoušet. Napojení na 12V stejnosměrného napětí by tam měli mít. A dvířka se skládají dolů pod rádio, ne obráceně.
Nebo si to rádio jednoduše kup, myslím že pokud bys ho odnes do obchodu do 24 hodin, s tím že do auta nepasuje, neměl by být problém s vrácením pněz. Ale to by byly až krajní eventualita. Rozměr čelního panelu snad nebude jiný (je to normalizované) a pokud rádiu bude vadit že by mělo být zasunuté tak hluboko do palubní desky, tak si v autě upravíš koncový doraz na požadovanou vzdálenost, aby čelní panel rádia nebyl tak 'utopený' do hloubky.
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 7:38 pm    Předmět: Citovat

pucholt napsal:
To ti nikdo neporadí - je sice pěkné, že píšeš co to je za typ rádia, ale myslím že ho asi nikdo neviděl a když tak stejně neví, že to je ono. Jestli je to s tím vysunovacím LCD (nejspíš ano) tak je otázka jestli se to v autě bude moct bez překážek 'rozbalit'. V tom zaklápěcím kastlíku je autorádio docela pěkně zasunuté do hloubky. Jediné co můžeš udělat je vymontovat toho Panasonica, vyndat i ten rámeček s dvířky, s ním zajít do obchodu a tam to vyzkoušet. Napojení na 12V stejnosměrného napětí by tam měli mít. A dvířka se skládají dolů pod rádio, ne obráceně.
Nebo si to rádio jednoduše kup, myslím že pokud bys ho odnes do obchodu do 24 hodin, s tím že do auta nepasuje, neměl by být problém s vrácením pněz. Ale to by byly až krajní eventualita. Rozměr čelního panelu snad nebude jiný (je to normalizované) a pokud rádiu bude vadit že by mělo být zasunuté tak hluboko do palubní desky, tak si v autě upravíš koncový doraz na požadovanou vzdálenost, aby čelní panel rádia nebyl tak 'utopený' do hloubky.


souhlasím a pak dej vědět jak si pochodil popřípadě i fotečky z montáže by bodly myslim že o 2DIN rádiu uvažuje vícero lidí akorát někdo prostě musí bejt první no přiznejme si všichni že mít v autě rádio s DVD s integrovanym vysouvacim displayem neni sice nic levného ale je to prostě hezký a když by se na to napojila i navigace tak by to byla lahůdka obzvláště pak kdyby se to všechno dalo schovat za ty origo vrátka Cool
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gunter



Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 10:12 pm    Předmět: velikost rádia Citovat

Je dost důležité vědět jestli tam máš origo nebo ne pokud máš origo je tam teoreticky větší prostor o šuplík a možná by tam 2 din vešel taky nepíšeš jaký máš r.v auta to je důležitý páč od r. 99 se i origo dávaly do šuplíku nebo se koukni do papírů cos dovezl s sebou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johnny_P



Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 49
Bydliště: okolí Kolína

PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2009 3:49 pm    Předmět: 2DIN rádio Citovat

celkem by mě zajímalo jak jste pokročili s tou montáží 2DIN rádia. Já bych se celkem bál aby mi ho neukradli, když by nebylo pod tím rámečkem. Pokud jste to už někdo namontoval tak dejte vědět Smile
_________________
X2 berline r.v.98, 1,9TurboD, 66kW Tmavě zelenáVery Happy
fotky mojí káry zde: http://moje.auto.cz/Johnny-P/xantuse.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mixa



Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 202
Bydliště: Milotice nad Bečvou

PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2009 5:10 pm    Předmět: Citovat

Dvoudinové rádio nemůže nikdy do Xantie vejít!!! V podstatě tam nevejde ani plnohodnotné 1,5 dinové rádio (zavazí topení).
Dala by se tam možná dvoudinka namontovat, pokud by se vyrobil zcela nový středový panel - šikmý až k řadící páce.
_________________
Xantia II 1.8i 16v Break - Euro 3, vyr. 7.12.1999,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)