Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tesneni u naftoveho cerpadla hdi

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
greenmaster



Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:41 pm    Předmět: Tesneni u naftoveho cerpadla hdi Citovat

Zdarec. Po vymene cerpadla mi pri natankování plné nádrže dost proteka kolem cerpadla nafta. Myslim si, ze mi tam pri vymene v servisu vrazili stare tesneni. (ach jo)...Tak jsem si koupil nove a chci si to vymenit sam. Proto dotaz: Nejaky figl? Neskripne se? Necim namaznout ten tesnici O-krouzek?
Ja si osobne myslim, ze ta vymena je dost jednoducha, ale radsi nez neco znicim, tak se zeptam Smile

Dik..
_________________
Xantia Break 2.0 HDI rv99 80 kW, exclusive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 5:54 pm    Předmět: Citovat

Nedavno jsem to same resil taky. Cistil jsem sitko na podavacim cerpadle. Pri zpetne montazi jsem si nevsim, ze tesneni vyskocilo ze sveho ulozeni a dopadl jsem stejne jako ty.
Pockej, az budes mit tak 3/4 nadrze nebo min a zkontroluj toto tesneni. U me se skripnutim nezdeformovalo, tak jsem jej znovu usadil na sve misto a utah prirubu. Zatim OK.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr65



Založen: 11.12.2006
Příspěvky: 90
Bydliště: TR

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 6:06 am    Předmět: Re: Tesneni u naftoveho cerpadla hdi Citovat

greenmaster napsal:
Zdarec. Po vymene cerpadla mi pri natankování plné nádrže dost proteka kolem cerpadla nafta. Myslim si, ze mi tam pri vymene v servisu vrazili stare tesneni. (ach jo)...Tak jsem si koupil nove a chci si to vymenit sam. Proto dotaz: Nejaky figl? Neskripne se? Necim namaznout ten tesnici O-krouzek?
Ja si osobne myslim, ze ta vymena je dost jednoducha, ale radsi nez neco znicim, tak se zeptam Smile

Dik..

Obvykle těsnění opravdu jen vyskočí při šroubování uzávěru. Chce to jen znovu zkusit a opatrně dotahovat.
_________________
současnost: Xantia Activa, 2.0HDi, 80kW, leden 2000
minulost : Xantia 1.9TD, r.v.1995.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
korda



Založen: 29.4.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2007 11:29 am    Předmět: Těsnění čerpadla Citovat

No, možná jsem objevil ameriku, ale možná to někomu pomůže. Taky jsem přemýšlel, jak tam to těsnění usadit, když je to celý od nafty a tak to řádne klouže. Vymyslel jsem tento postup: těsnění nechám stranou, do díry nasunu čerpadlo a rokou ho domáčnu nadoraz až dolů, pořád přidržuju a vezmu těsnění a opatrně ho přetáhnu pod tu přírubu čerpadla a čerpadlo maličko povolím aby to těsnění mělo místečko se tam nacpat a pak tam nasadím matici a pořád držím to čerpadlo dole a opatrne utahuju a pořád držím a pak to zatáhnu a nakonec ještě pomocí šroubováku a paličky to dotáhnu, ale opatrně aby matice nepraskla. A ani kapka Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)