Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ventilátor topení

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martin Kalamen



Založen: 26.3.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 7:55 pm    Předmět: Ventilátor topení Citovat

Dobrý večer. Mám šestým rokem Xantii, rv.95 s klimou a číselným imobilizérem. Můj problém spočívá v tom, že pokud vložím klíček do zapalování a zadám číselný kód, ventilátor topení mi neběží. Po nastartování motoru mi ve středové části palubní desky cosi dlouze zachroupá teprve poté se mi rozeběhne ventilátor, nebo také ne. Občas se mi stane že mi samovolně vypne a zase sepne. Ventilátor nemám přepnutý na auto, když jsem ho měl v této poloze tak mi přestal fungovat skoro na dva měsíce. Poté co jsem jej přepnul na plný výkon tak začal fungovat. Byl jsem i v servisu Citroen tam mi řekli, že mám vadný ventilátro topení, že se to u modelů s klimou stává docela často. Poté co jsem sehnal starší ventilátor tak problém je neustále stejný. Může se tedy jednat o zde již popsaný problém se spínací skříòkou? A co to vrčení ukryré pod palubní deskou. Poraďte, prosím. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirik



Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 1:39 pm    Předmět: Citovat

Tak to chroupání je normál...Je to čidlo vedle hodin na palub.desce.taková mřížka je tam.. a v ní mikroventilátor s čidlem vnitřní teploty.kdesi to tu je popsané a oprava pro zručného chlapa není problém.Asi tady to je...
http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2005013101

no a na druhý problém je taky řešení....

http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2004080501

Jinak já osobně jsem udělal tyto kroky a problém přetrvává akorát je drobet jiný než u tebe.Mě se po nastartování ventilátor rozběhne na nějakou rychlost a pouze NÌKDY se rozběhne na max.Ještě zkusím vyměnit uhlíky ve ventilátoru topení a uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Kalamen



Založen: 26.3.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 3:32 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za informace jelikož nejsem tak zručný tak to předám svému mechanikovi a doufám, že si s tím již poradí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)