Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vrakoviště Xantia
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirkka



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: Brandýs nad Orlicí

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 10:04 am    Předmět: Citovat

vím že to je trošku z ruky, ale když jsme kupovali díly na bráchovu xsaru nejlíp jsme uspěli na sobotních trhách v Polsku, ceny oproti Slušticím poloviční a jestli toho sháníš víc stálo by to za úvahu (ty trhy byli tuším v Lubinu)
_________________
xantia 1,9td 12/94 hydroactiv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Visin



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 10:14 am    Předmět: Re: vrakoviště XA Citovat

Jackal napsal:
...
Už jsem jich dost obvolal ale nikde mi nemohli pomoci.Buď neměli nebo za to chtěli nehorázné peníze.
...


S cenami na vrakáčích je to jako na houpačce. Vždycky záleží na aktuální finanční situaci daného provozovatele vrakoviště. Když má hluboko do kapsy, tak ceny jsou třeba jen o 10% levnější než nový kus Shocked ale, pokud "má dobrou náladu", nebo se zbaví něčeho co tam má dlouho a pod, tak cena je daleko příznivější.
Další kapitola sama pro sebe je ochota prodavačů. Vždycky se tváří že je strašně obtěžuju. grrrr Evil or Very Mad
Mluvím z vlastní zkušenosti, nějakou drobotinu jsem na vrakáčích už kupoval.
_________________
Pochopil jsem, že i pochopitelné se dá nepochopit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vanil



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 6:43 pm    Předmět: Citovat

Na www.citroeny.cz jsou nějaké na díly.
_________________
2.0hdi exclusive-80kw-kombi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)