Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Švéd

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Moje příští auto
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Falcon666



Založen: 10.2.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 10:29 pm    Předmět: Švéd Citovat

Zdravím všetkých.

Ja už som presedlal na inú značku - Volvo V70, 2.5TDI, 5 valec a som nadmieru spokojný.
S Xantoškami som bol tiež spokojný ( 2.1TD a 2.0 HDI-80kW ), zvl᚝ s HDI-čkovou, ktorá bola v plnej výbave, po prvom majite¾ovi z Nemecka a v TOP stave. Budem do konca života spomína s láskou na òu a dovtedy som lepšie auto nemal.
Volvo má iné kvality a aj muchy, ale chcel som silnejší motor a keďže C5-ky sú najsilnejšie diesely 98kW ( čipova som nechcel ), tak som volil overený 5-valec. A mnoho ¾udí od fachu tvrdilo, že novšie HDI-čka sú poruchovejšie ako prvé ( ja som nemal s motorom žiadne poruchy, cca 65tis km, takže som ich nechápal, o čom hovoria ), ale rozhodol aj tak výkon.
Samozrejme, hydro je hydro ( mal som hydroaktiv II ).
Takže , hydraulike zdar a mnoho šastných km.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 9:03 pm    Předmět: Citovat

Tak keď si nás už takto "opustil" nech sa ti darí. A som rád , že ti ostali také pekné spomienky na Xantie. Aj mne bude raz lúto keď sa s òou budem musie rozlúči (teraz má 12 rokov), ale dovtedy dúfam prejdem ve¾a ,ve¾a km ešte na tej mojej húpačke perfektnej! Cool
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Falcon666



Založen: 10.2.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 9:15 pm    Předmět: Citovat

Ïakujem.
Mám už druhé Volvo a "krochkám" si. Ale ako som písal predtým, Xantoška bola moja láska a teraz predávam svoje skúsenosti bratovi mojej kamarátky, kúpil staršiu X1 1.9TD a som spokojný, že si chlapík kúpil DOBRÉ auto Cool .
Ve¾a húpacích km bez nehody a bez porúch želám všetkým X-tošom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 9:07 pm    Předmět: Citovat

Ja som úplne popd¾ahol tomuto húpaniu a už sme sa aj s manželkou zhodli na ďalšom voze. Časom by sme presedlali na C5-ku samozrejme hydractiv III, ale to je ešte otázka budúcnosti. Tak nech ti to "húpe" aj pri iných značkách! Laughing
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
swissmade



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 32
Bydliště: Vrbičany

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 10:04 pm    Předmět: Citovat

mé příští bude také Volvo, ani to není tak má volba, ale zdědím po tátovy, též jak mou milovanou Xantii...
ale stěžovat si rozhodně nebudu, moc se mi líbí, i když bych rád zůstal věrný Citroenu, ale jako student nemám příjem, tak sem odkázán na rodinu...
abych trochu upřesnil, bude to r.v. 2006 2,5T Bi-fuel
_________________
X2 Break r.v. 2000 2.0HDi, dovoz ze Švýcarska
aktuálně najeto 420 000 km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 12:55 am    Předmět: Citovat

swissmade napsal:
mé příští bude také Volvo, ani to není tak má volba, ale zdědím po tátovy, též jak mou milovanou Xantii...
ale stěžovat si rozhodně nebudu, moc se mi líbí, i když bych rád zůstal věrný Citroenu, ale jako student nemám příjem, tak sem odkázán na rodinu...
abych trochu upřesnil, bude to r.v. 2006 2,5T Bi-fuel


A pro zajímavost - jaké Volvo to vlastně je (bude)? Já jsem t.č. půl Volvo a půl Xantia. Volba padla na Volvo hlavně pro to, že do Xantie pohodlně 3 dětské sedačky nenaložíme, v krátké verzi Berline je i ten kufr malý. V70 je jedno z mála aut, kde je vzadu místa hodně a pořád je to ještě osobák, ne autobus. V hledáčku byla ještě C5, ale Volvo je prostě jiná kategorie. Pohodlí je tam (ve srovnání s Xantií) ale taky fajnové, V70 váží skoro 2t, takže nějaká díra ho hned nerozháhí. Hydro má ale i tak cosi do sebe. Další další auto bude třeba ta D5ka nebo něco podobného...

Pavel

P.S. Jinak mě docela pobavilo, jako student bez příjmů podědíš Volvo 2006 Shocked Nemyslím to nijak zle či závistivě, prostě samotná představa je (pro mě) lehce úsměvná - vysvětlím: když jsem před ~15 lety jako student jezdil na VŠ a naši mi půjčili Š1203 párkrát za rok na odvoz věcí tam a zpět. To jsem s těmi 1203 závadami na kolečkách byl tak trochu king. Cool Inu časy se mění.
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
swissmade



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 32
Bydliště: Vrbičany

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 8:13 pm    Předmět: Citovat

Jedná se konkrétně o V70 2,5T Bi-fuel kombi. Je to vážně parádní auto, aspoò z mého pohledu, i když táta nato má uplně jiný názor, sedím v něm každý den několik hodin a dostatek kilometrů taky udělá jako taxikář. Nejvíc ho rozčiluje když musí do servisu, kvůli každé maličkosti, např.: když praskne žárovka v předním světle, je nutná demontáž předního nárazníku, nebo už mu asi přes půl roku zatéka do zadního světla voda a i po výměně pořád stejný problém, nebo nejaktuálnější problém s podsvícením v středním panelu, něco mu tam nesvítí, tak mu servisu řekly, že se musí celý ten panel vyndat a poslat do opravy a že to stojí něco kolem 15k, tak se nato vykašlal.... asi pro taxík se volvo nehodí
Pokaždé chválí Xantii, jak je pohodlna, nikde nic nevrže, hydro....

Jako paradox to je každopádně, ale tak Xantiuška už má přes 400t k, i když šlape jak nová, tak už je to přece jenom dost a jelikož si táta bere každý 4-5 let nový auto po tom co splatí, tak se mi v 18 nabídla možnost si vzít jeho Xantii a příští rok na jaře by se mi nabídla možnost přenechat Volvo, tak proč to nebrat že?

Kdyby táta samozřejmě takhle nestřídal auta, tak dneska nemám Xantii a vozím se taky v něčem jinačím.

PS. Když jsem měl Xantii v 18ti čerstvě k řidičáku (tehdy sem byl na konci druháku), tak jsem sní byl taky tak trochu king na škole Laughing
_________________
X2 Break r.v. 2000 2.0HDi, dovoz ze Švýcarska
aktuálně najeto 420 000 km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Moje příští auto Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)