Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Fejkl - Velké Přílepy u Prahy

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 9:42 pm    Předmět: Fejkl - Velké Přílepy u Prahy Citovat

Já přidám jeden příspěvek . Joko špatný označuji servis FEJKL Citroen z Velkých Přílep u Prahy . Cena která byla puvodně domluvena ne 3600, se bez méhoho vědomí vyšplhala na 5800,což je dost znát a na moje poznatky co by to mohlo být mi řekli mi to děláme 10 let ? zaplatil jsem ajezdim dál a auto pořád blbne a po kontrole pérování mi řekli že je to OK a nezjistili že je prasklá jedna koule a to je dost blbý za ty prachy .To jest muj názor .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gábina



Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 7:11 pm    Předmět: Citovat

Jen bych chtěla všechny upozornit o mé velmi špatné zkušenosti s autoservisem Fejkl - Velké Přílepy! Sice nevlastním Citroena Xantii,ale C8 2.2HDI. Potřebovala jsem vyčištění palivové soustavy. Včetně odtahu a servisu jsem zaplatila 23000,-Kč. Hned ten den auto ztrácelo výkon a začalo jet v nouzovém režimu. Po diagnolstice mi v servisu řekli, že je zapotřebí vyměnit nádržku s hrdlem v hodnotě cca 6000,-Kč, že si ještě chybu ověřovali na několika místech a tam jim to bylo potvrzeno. Složila jsem tedy zálohu 50%. U tohodle servisu se na dodání originál dílu čeká 14dní!!! Když jsem se zeptala, jak je to možný, bylo mi odpovězeno, to víte, to jsou Francouzi Tak že mi daji vědět, až náhradní díl dorazí. Další problém nastal po čtyřech dnech, kdy byl uvnitř auta během jízdy neskutečný smrad z výfuku, že se nedalo jet. Volám slavnému p. Fejklovi, který mě ale odkazuje na odpolední hodinu, jelikož má plně obsazené hevery. Čekat jsem nemohla a vydala se do autorizovaného servisu Kralupy n./ Vltavou, bez jakýhkoliv řečí si auto odvezli do dílny a já čekala na vyjádření. Myslela jsem si, že chyba bude u výfuku. Největší šok mě čekal, když mi technik říká, že mě nepotěší. Tak jak se prý dostane do dřeva červotoč, tak mě se pod kapotu dostal amatér zároveò mi sdělil, že ten smrad v autě je od vstřiku, který podfukuje! Který je poškozen od předchozí opravy! A druhý vstřik že je celý ožvýkaný a má přetržený jeden svorník! A tím to asi všechno začalo. Aby opravili podfukující vstřik - oprava by vyšla na cca 7000,-Kč ale ten druhý vstřik by chtěl taky přetěsnit, tím že je taky poškozen, ale problém je v tom, že je k němu špatný přístup a musel by se sundat motor včetně hlavy a vstřik vytlouct a to je problém,jelikož se vždy tímto procesem poničí. Mezitím ruším objednaný výše uvedený náhradní díl, nebo v autorizovanym servisu mi sdělují, že se jedná pouze o výměnu snímače víčka cca do 1000,-Kč a že nechci, aby mi cokoliv na vozu dělali, že mi poničili vstřiky, který vyndavat vůbec nemuseli! O tom autoservis Fejkl nechtěl ani slyšet, ,,díl je objednán a zálohu vám nevratíme,, Začala jsem i uvažovat o tom, že celému Fejklovi ponechám 50% zálohu, protože představa, že by mi měli ještě vůz opravovat,byla nepředstavitelná. Perlička byla když mi pracovník od servisu Fejkl volá, že tam mám ten náhradní díl. Když jsem dorazila si díl vyzvednout, čekala na mě opravdu zvláštní informace. Co se prý rozčiluju, objednaný díl byl snímač víčka za 952,-Kč Víc než trošku divný, budu skládat 3000,-Kč zálohu na náhradní díl co stojí necelou 1000,-Kč? Jejich pracovník mi řekl, že ještě dodatečně byl díl přeobjednán, ale mě nikdo neinformoval. Mezitím se dozvídám od pracovníka z firmy Fejkl, že už jednou udělali průšvih a nepoučili se, když se pustili do vstřiku u jiného vozidla a poničili jedinou hydrauliku v ČR na vyndavování vstřiků!!! Nebudu ani mluvit o tom, kolik oprava vozu stála, abych vůz mohla využívat! Když bych to měla celý shrnout, skládáte na všechny náhradní díly 50% zálohu i na 4 šrouby do kol, který stojí do 600,-Kč špatná komunikace se zákazníky a velmi neodborní pracovníci Ještě jen dodám, že při odtahu se jim podařilo přelomit hák v nárazníku a nevim, jak by to dopadlo, kdyby v autě nikdo neseděl Samozřejmě poškodili i nárazník.Slíbili, že při předání vozidla bude nárazník opraven, potřebují k tomu jen TP. ještě že po příjezdu mě napadlo se na nárazník podívat a skutečnost byla taková, že byl neopraven. Ani slušnost neměli mě o tom informovat, že nárazník neopravili, čekali zda se ženská ozve! Přitom auto měli 3 týdny v dílně! Auto přebírali 11.11.08 a teprve včera 10.1.2009 jsem si přivezla nárazník! Teď už mi je jasný, proč mi auto během servisování u Fejkla neustále nejezdilo, dokonce i sousedi už nechápali! Tak snad se teď vše obrátí a auto konečně začnu plně využívat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 9:37 pm    Předmět: Citovat

To je svinstvo ! Měl jsem také zkušenosti, 2x a nikdy více. Už je to sice pár let, ale už bych tam nepáchnul!
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gábina



Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 8:27 pm    Předmět: Citovat

[quote="Alien"]To je svinstvo ! Měl jsem také zkušenosti, 2x a nikdy více. Už je to sice pár let, ale už bych tam nepáchnul![/quote]

Ani já ne, doufám, že jsem odstrašující případ pro servisování vozu Citroen : Fejkl - Velké Přílepy Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)