Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

servo-hydraulika

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jiří Výborný



Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Sadská

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 2:19 pm    Předmět: servo-hydraulika Citovat

Zdravím všechny.
Nevím si rady se závadou: za jízdy už nejde tak lehce točit volantem jako dříve. Když vytékala kapalina prodřenou trubičkou tak jsem myslel, že až se vymění trubička, že se to zlepší,ale nestalo se. Kapalina už nevytéká ale točit volantem jde stejně ztěžka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 5:46 pm    Předmět: řízení Citovat

Zkus promazat kardanovej kloub co je na tyči volantu.Najdeš ho v motorovém prostoru v místech kde jsou pedály ale jak sem psal ze strany od motoru.Je to běžná závada xantií a pokud ten kloub včas promažeš tak ho zachráníš.Doporučuju ti ho nejdřív pořádně prostříkat třeba konkorem a nebo něčim podobnym co se dostane do všech škvír a pak se nestyd a pořádně ho namasti vazelínou já na to a třeba i na korektory používam A 00 ta tam dlouho vydrží.Sám uvidíš jak je celej rezatej.
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 5:24 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem kloub zachraòoval, kdy jsem napřed použil WD 40 a potom jsem jej totálně ze všech stran promazal tekutou vazelínou. Teď jde řízení jako po másle.
________________________________________
Xa II 1,9SD na komfortech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malda



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 7:31 pm    Předmět: řízení Citovat

Taky jsem to řešil minulý týden a to stéjným spůsobem jak tady kolegové popisujou.Nejdřív pořádně prolít WD40 a pak jsem celý kloubek zastříkal bílou vazelinou ve spreji.Před zákrokem jsem na místě už málem točil oběma rukama,teď jedním prstem-takže super Very Happy
_________________
XII 99 HDI 80kw Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)