Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

servis DAPA - Strakonice

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 7:49 pm    Předmět: servis DAPA - Strakonice Citovat

Daniel Brož
Servis DAPA
Virt 21 Strakonice
tel.: 608 253 960

byl jsem v tomto servisu na výměně spojky a kontrole podvozku

díly za přiměřené ceny i cena přáce přiměřená a odvedená velmi dobře + výborná domluva a auto bylo hotovo 24hodin před domluvenym termínem, spojka chodí nehučí zabírá tam kde má a podvozek zas jak vzducholoď byla měněna jedna koule a je tam daná správná autíko funguje zas jak švýcary dokud se nespálim, jako že o tom pochybuju budu jezdit jen a jen sem!
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deja-vu



Založen: 29.9.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Blatná

PříspěvekZaslal: so září 29, 2007 5:41 pm    Předmět: Citovat

Vřele s Tebou souhlasím mám stejné zkušenosti. Asi tak před 14 dny jsem tam měl auto na nové rozvody a výměnu zadního čidla ABS. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
carp



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 54
Bydliště: BLATNÁ

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 10:57 am    Předmět: DAPA Citovat

Je to super servis, výměna rozvodů+dofuk koulí-vše super a bez problému za cenu velmi přijatelnou. Mohu jen doporučit.
_________________
carp X1break 1.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojda



Založen: 6.12.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

Všem tento servis vřele doporučuji. Ceny výborné, domluva ještě lepší a žádný pořadník na 2měsíce dopředu Smile Byl jsem tam na výměnu startéru, opravu podvozku a opravu hydrauliky. Pokaždé sem byl nadmíru spokojen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)