Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vymena anteny

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Runes



Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 3:41 pm    Předmět: Vymena anteny Citovat

no pouzil som hladat nic som nenasiel a rozhodol som sa pre tuto sekciu kedze je to sucast radia. Proste antenu mam rostrapkanu neviem co s tym robil ten clovek predomnou ale ked teraz bolo auto v servise chcel som vymenit aj antenu a servisak povedal ze on nevie ako sa to dava von. Tak ekd mate dakto zkusenosti poradte.
mam Xantiu 1.9TD 1994
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

Co si máme představit pod pojmem "rostrapkaná" Question
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 6:39 pm    Předmět: Citovat

Máš rozbitý jen šlahoun na střeše, urvaný závit na střeše nebo špatný konektor, který se strká do rádia?
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Runes



Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

no takto hore na streche je antena v dakom pante no a ta palicka je kukoncu rozstrapkana stylom ze vyzera ako kefka tak mi to vadi a chcem to vymenit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 2:21 pm    Předmět: Citovat

Myslíš tohle, že je roztažené?

http://www.nuclear-racing.cz/zbozi/4211/ANTENNI-PRUT---FELICIE-4211.htm
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Runes



Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 9:00 pm    Předmět: Citovat

jj koncek toho je na poslednych 5cm asi na milion casti, proste ako keby si zobral tu antenku a supal ju jak banan

BTW taka podotazka nechem zakladat nove vlakno ale co vsetko potrebujem ako anradie do mojej limuziny ??? mam tam ten oreginal kluc s ktorim sa srobuje rezerva dole a z druhej strany ej kluc na kolesa. Co vsetko este potrebujem lebo tam mam bachnuty velky box na naradie zo starej 120nky kde je asi milion nepotrebnych veci
_________________
DRAK - Citroen Xantia 1.9 TD 94
6,5l 90% mesto

Ja viem som lama Very Happy ale kto sa pyta ten sa dozvie


Naposledy upravil Runes dne út listopad 18, 2008 9:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 9:18 pm    Předmět: Citovat

ja bych rekl,ze ti na vození v autě stačí pár šroubováků,kombinačky,kouek drátu,kousek kabelu,a izolačka.

Ale jinak u xantie nikdy nevíš,tahám s sebou mraky věc taky,pro případ poruchy Very Happy

P.S:dej si auto do podpisu,jako to mám já
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 6:03 pm    Předmět: Citovat

JiRaY napsal:
ja bych rekl,ze ti na vození v autě stačí pár šroubováků,kombinačky,kouek drátu,kousek kabelu,a izolačka.

Ale jinak u xantie nikdy nevíš,tahám s sebou mraky věc taky,pro případ poruchy Very Happy

P.S:dej si auto do podpisu,jako to mám já


Ty mas Becko v TDecku?? Dojede to do Teplic?? Vem to s sebou...please!!!
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

Runes napsal:
jj koncek toho je na poslednych 5cm asi na milion casti, proste ako keby si zobral tu antenku a supal ju jak banan

BTW taka podotazka nechem zakladat nove vlakno ale co vsetko potrebujem ako anradie do mojej limuziny ??? mam tam ten oreginal kluc s ktorim sa srobuje rezerva dole a z druhej strany ej kluc na kolesa. Co vsetko este potrebujem lebo tam mam bachnuty velky box na naradie zo starej 120nky kde je asi milion nepotrebnych veci


Ten prut kup nový. Dá se koupit na každé čerpačce okolo 100 korun. Já to měl taky. Mě se rozpadl na 3 kusy a zůstal mi v závitu ten šroubovací konec. Smile

Já s sebou vozím spoustu nářadí. Základní klíče (7-8,10-11,13-14,16-17) vždy v páru (fordy i vidlicáky - aby se daly použít u obou stran jednoho šroubu), kombinačky, sikovky, křížový a plochý šroubovák, sadu nástavců do mf. šroubováku (torx, imbus, gola (vel. 6-14 + ještě jednou ty samé velikosti v angl. mírách), klasické nástavce a prodlužovací nástavec) + mf šroubovák, kladivo, el. pásky, izolačku, 250 ml WD-40, šupleru a multimetr. Very Happy
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)