Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Autorádio s BlueTooth
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Visin



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 2:02 pm    Předmět: Autorádio s BlueTooth Citovat

Zdarvím všechny,

uvažuji o koupi rádia do Xantie a mám jednoznačné požadavky BT a MP3. poradíte, doporučíte mi solidní rádio? Případně jaké máte s čím zkušenosti.

Visin
_________________
Pochopil jsem, že i pochopitelné se dá nepochopit. Very Happy


Naposledy upravil Visin dne st listopad 19, 2008 2:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keschaf



Založen: 28.9.2008
Příspěvky: 68
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 2:17 pm    Předmět: Citovat

přidávám se, ještě bych dodal, aby to šlo připojit k ovládání na volantu X2 Smile
_________________
Xantia Break Exclusive 1998 2,1TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 10:04 pm    Předmět: Citovat

Zeptejte se Alexe: http://www.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?p=84245#84245



Tohle rádio jsem viděl (u Alexe) osobně, komplet i s tou BT sadou a USB konektorem. Rádio má v základě konektor na SD kartu, nemá (dnes už možná zbytečnou) mechaniku CD. Dneska bych si ho koupil, cena je super, výbava taky, hraje fajn.

A na převodník se pak ptejte mě: http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=200&start=105 Wink

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bartali



Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 7:17 am    Předmět: Citovat

nebo http://www.basys.cz/produkty/pioneer/navigace-a-zabava-v-aute/autoradia-s-cd-mp3-prehravacem/deh-p700bt

toto teda má CD i USB a bluetoth
nemá bohužel čtečku karet ale to já osobně považuju za zbytečnost protože v autě mám 32ga FLASH kde je spousta hudby takže už to ani nevyndávám.
a konektor sem si protáh do kastlíku mezi sedadly

a ok2ucx mi dělal redukci Smile napiš mu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 10:45 am    Předmět: Citovat

ok2ucx napsal:
Zeptejte se Alexe: http://www.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?p=84245#84245



Tohle rádio jsem viděl (u Alexe) osobně, ...


Přesně tento model mám v XA i já, ale bez BT a bez USB. Můj požadavek byl, že nechci žádnou mechaniku a cena musí bejt do 3 tisíc. Což tento model splnil. Jinak pokud nechceš být odkázán jen na SD kartu vyšší modely mají přímo USB kam přimojíš třeba i pevnej disk... Osobně se mi zvukový projev velmi líbí. Na standardních repro v XA hraje velmi pěkně. No a i hlasitě (přeslechnul jsem hasičskou tatru při poslechu Nightwishů Embarassed )...
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 10:42 pm    Předmět: Citovat

Já šel levnější cestou a pořídil si sencora: http://av.itek.cz/autoradia-s-mp3/35019104-SCD-7105BMR-BLUETOOTH-MP3 . Telefon se přes bluetooth spojí sám ani ho nemusíš vyndat z kapsy, při příchozím hovoru to dvakrát zazvoní do repráků, a pak spustí hovor. Mikrofon si přilepíš na palubovku, s rádiem je spojenej kabílkem. Mam v něm dvougigovou kartu, takže muziky dost a dost. Při hraní z CD mi to nikdy neskočilo, ale ve xantii by asi neskočilo cd v žádným rádiu, že(: Jediný na co mi ze začátku trochu vadilo, že nejde přehazovat písničky po celých albech, ale jenom po jedný, nebo po deseti, ale na to se dá zvyknout. Zvuk má podle mě dobrej, rozdíl oproti alpine co má máma jsem nepoznal, záleží i na repru. Jinak po dvou letech spokojenost, bez závady. Nebo kámoš si pořídil go-gen:http://av.itek.cz/autoradia-s-mp3/81096-Autoradio-GoGEN-ACRM-202F a taky spokojenost. Akorát nemá Blue tooth, možná jinej typ... Jinak v odjímatelným čelním panelu je jak slot na sd karty, tak zabudovaná flash pamět 1G, ze předu vstup na usb. K tomu i dálkový ovládání, což mi přijde zbytečný, ale proč ne. design je pěknej, když mu to přišlo, vypadá to líp než na fotce, panej je krásně hladkej, do auta s černým interiérem se hodí. Jo a oproti mýmu sencoru zvládá přehrávat i formát wma. Má ho cca rok a taky spokojenost. Ale jak říkám, je to ta levnější cesta, tak mě se svýma alpinama atd neukamenujte(:
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 10:55 pm    Předmět: Citovat

Nic proti Sencorům (ani jiným no-name rádiím), ale bohužel nesplòují základní požadavek, zde zmíněný ve druhém příspěvku - tedy (aspoò pokud vím) tak Sencory a ostatní no-name rádia nepodporují vstup drátového DO (z volantu), nebo jsem to nikde nenašel.

Jinak je fakt, že za nevelký peníz tahle rádia poskytují velmi slušný poslech, resp. solidní poměr cena/výkon.

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66


Naposledy upravil ok2ucx dne ne únor 08, 2009 10:43 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 9:21 am    Předmět: Citovat

Ja osobne mám v aute Sencor , určite nepatrím medzi náročných čo sa týka vymožeností radia. Mne stačí ,že pekne hraje možno by to chcelo troška viac wattov, ale je to v poho. Ako vravíš cena/výkon. Wink
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 1:10 pm    Předmět: Citovat

já koupil za 350Kč FM modulator. to udělá mp3 přehrávač i z 20let starého rádia Very Happy
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 1:38 pm    Předmět: Citovat

mšvícko napsal:
já koupil za 350Kč FM modulator. to udělá mp3 přehrávač i z 20let starého rádia Very Happy

No jo, ale zadání bylo BT a MP3. Bluetooth tam nějak nevidím Confused

Navíc kvalita zvuku přes modulátor poněkud trpí. Co mě na těchto krámech rozčiluje, že jsou v mnoha případech značně mikrofonní, takže hluk z auta ještě znovu namodulují a zesílí. Taky jsem o tom původně uvažoval, ale tohle mě odradilo.

Před rokem jsem zakotvil u Pioneera, velmi mě překvapil ten skok v kvalitě zvuku, který to udělalo proti origo Clarionu 3035. MP3/USB tam je taky, BT jsem tehdy nevyžadoval, dnes bych do toho šel.

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 1:43 pm    Předmět: Citovat

aha. BT nemá no, soráč
ale já s tím jsem spokojen. napojím na to i zvuk z DVD a hraje to krásně
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 2:25 pm    Předmět: Citovat

mšvícko napsal:
...ale já s tím jsem spokojen. napojím na to i zvuk z DVD a hraje to krásně


No když si to už nakousl (a jsi spokojen), co to máš za značku a typ? Třeba by se někomu taková dobrá reference hodila...

P.
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 2:28 pm    Předmět: Citovat

mám DaVinci za celou cestu do chorvatska a z5 to zlobilo jen u 2 tunelů, tam to rušily náké vysílače na mobil nejspíš. jinak celá cesta krásná hudba, bez šumu. uvrtal jsem do toho i kamaráda a je taky spokojen, jen má od jiného výrobce kolem 400Kč i s DO a taky moc spokojenej
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
majky3



Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Topolcany

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 9:55 pm    Předmět: Citovat

Tak ja som si tiez kupil autoradio a chcel som aj bluetooth.Ale nemal som vela penazi tak som hladal a hladal a nasiel som toto http://www.pixmania.sk/sk/sk/736457/art/kenwood/autoradio-cd-mp3-bluetoot.html Dobra cena a este aj znacka,super vykon,tak som si povedal ze preco nie.No ale tam bolo nenapadne napisane ze to bluetooth ready,co znamena ze este k tomu potrebujete taku malickost aby to fungovalo.A tu je ta malickost http://www.kenwood-electronics.sk/kenwood-kca-bt200 Esteze to neni 2 krat drahsie ako cele radio.Mozno ze sem moj clanok ani nepatri,ja len ze aby ste vedeli ze co sa moze stat ked sa clovek unahli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomi



Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 73
Bydliště: Vrbové pri Piešanoch

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

bog-fran napsal:
Já šel levnější cestou a pořídil si sencora: http://av.itek.cz/autoradia-s-mp3/35019104-SCD-7105BMR-BLUETOOTH-MP3.. . Jediný na co mi ze začátku trochu vadilo, že nejde přehazovat písničky po celých albech, ale jenom po jedný, nebo po deseti, ale na to se dá zvyknout. ...

mám tiež sencor a albumy na karte prehadzujem normálne len to treba trochu pomačka Very Happy inak za tie prachy hrá dobre Smile a volant multifunkčný nemám, takže mi neprekáža nemožnos pripojenia DO :/
_________________
>> www.citroenklubpraha.eu <<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)