Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Xantia 2 - neco spadleho ve svetle

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blabulabul



Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 2:27 pm    Předmět: Xantia 2 - neco spadleho ve svetle Citovat

Zdravim!
Vsiml jsem si, ze mi neco v levem prednim svetle propadlo dovnitr, driv jsem si niceho nevsim. Foto je na http://hosting07.imagecross.com/image-hosting-06/1666DSCF1698.JPG Soucastka lezi vlavo dole a nad halogenovou zarovkou je videt kus roztekleho plastu. Netusite co by to mohlo byt? Nevsiml jsem si ze by neco nefungovalo...
Diky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

Tipoval bych to na 100W(nebo spis jeste vykonejsi) zarovku, ktera roztavila plast paraboly nad sebou. Ale musel to byt zar jako prase...
A nebo to nekdo propalil ze shora z venci...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenyk



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 60
Bydliště: PRAHA 8

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 5:57 pm    Předmět: Citovat

Ja bych rekl ze je to takovy stinitko okolo zarovky. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 6:08 pm    Předmět: Re: Xantia 2 - neco spadleho ve svetle Citovat

blabulabul napsal:
Zdravim!
Vsiml jsem si, ze mi neco v levem prednim svetle propadlo dovnitr, driv jsem si niceho nevsim. Foto je na http://hosting07.imagecross.com/image-hosting-06/1666DSCF1698.JPG Soucastka lezi vlavo dole a nad halogenovou zarovkou je videt kus roztekleho plastu. Netusite co by to mohlo byt? Nevsiml jsem si ze by neco nefungovalo...
Diky!

Typovat nemá smysl. Otevři kapotu, sundej blinkr a mřížku před saharama. Odjisti 2 plastové pojistky co drží ozdobnou lištu pod světlem. Vyšroubuj 4 šrouby co drží světlo. Odpoj konektor světla a celé ho vytáhni ven. Je to práce na 10minut když máš nářadí. Až budeš mít světlo venku odkrytuj žárovky a vytáhni je ven. Pak už to jen vysyp ven a poděl se o to co to bylo.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blabulabul



Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 3:33 pm    Předmět: Citovat

Abych dokončil thread: Světlo jsem vyndal a vysypal. Jednalo se o pohrobek "tuningu" předchozího majitele - taková malá výbojka v plastu, inteligentně přilepená před žárovku dálkového světla, takže se to zákonitě rozteklo. Rolling Eyes JK díky za návod, ten spodní šroub jsem předtím nenašel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 5:05 pm    Předmět: Citovat

Není zač. Jen jsem trochu popletl to, že dole to drží jen jeden šroub. Very Happy
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)