Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

dotaz

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zarubat



Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2008 9:46 pm    Předmět: dotaz Citovat

máte někdo lpg (sekvenční) a jak to funguje bo jak zlobí něco jsem slyšel o problémech s ØJ a že se musí po cca200km odpojit baterka a jako by to restartovat zdá se mi to jako PÍP.. co vy na to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

Sekvenční vstřikování LPG je to nejlepší co můžeš dát.Měl jsem podtlak holanďana v plastovém sání a tam to přepisovalo Ø J. motoru protože prý byla zapojena vedle sebe s jednotkou LPG .Po mnoha různých pokusech s výměnou reduktorů a všeho jiného jsem se dostal na Firmu Havel plyn kde mi podtlak zrušili a namontovali mi sekvenční vstřikování Tartarini.Jezdí to super ani nepoznáš kdy jedeš na benzin a kdy na LPGSpotřeba se pohybuje asi kolem 9 l/100km Pokud si na netu najdeš funkci sekvence tak pochopíš proč to tak je .Z mého hlediska jsem velice spokojen .Když uvážím co jsem si stím původním plynem užil. Nakonec pohledej na foru xantia i citroen moje příspěvky a pochopíš.LPG zdar a houpačkám též.Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
zarubat



Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 2:34 am    Předmět: Citovat

diky já mám AG DGI a to vodešlo tak jsem se domluvil na přestavbě na sekvenci ale bylo mi řečeno že tyhle motory (ØJ) stím občas mají problém a spousta věcí až jsem nevěděl jak co a jak a tak jsem chtěl někoho kdo to má aby řekl svůj názor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 6:36 am    Předmět: Citovat

Jo a mám Xantia 1.8i 8V r.v. 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
zarubat



Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

to je snad je jedno jestli 94 73kw nebo 98 66kw mělo by to fungovat na obojím ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 2:59 pm    Předmět: Citovat

asi ano to já jen pro doplnění ,ono se jedná o to že jsem mněl zezačátku podtlak do umělohmotného sání.Holandský typ Vialle a ty řídící jednotky byly zapojeny vedle sebe,a u Tartarini jsou zasbou .Benztinová jednotka sebere infornace od čidel a předá je jednotce na LPG ta je přepočítá pro plyn a jeto .takže benzinová jednotka si myslí že stále jede na benzin.A to je ten for.Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
zarubat



Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

mě řikal že tam dává lovtec v úterý mu to tam dávam tak ve středu uvidím jestli odjedu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siska



Založen: 24.6.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 7:40 pm    Předmět: Citovat

nedá mi to se nepřipojit do konverzace, Já mám LPG od HL prpopan - je to český výrobce a funguje velice spolehlivě. Pozor na to, v našich vozítkách není sekvence ale polosekvence a HL propan umí i polo. Zjisti zda to umí i ten co ti tam budou montovat. Jinak problémy se zaplynováním byly u některých modelů, v tom máš pravdu pokud vím tak to bylo mezy lety 1996-1998 nevým proč ale je to tak. Øíkal mi to ten maník co mi to montoval.
_________________
XII - 99 Break 1.8 16V - Magic II HL propan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zarubat



Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 3:15 pm    Předmět: Citovat

A je to v p횝ale mechanicky to tam je ale elektronicky ,,pan montér'' neumí odpojit to AG-čko a zapojit ten HL-PROPA prý až zítra Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Venda-BX



Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 54
Bydliště: Třebechovice Pod Orebem

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 6:17 am    Předmět: Citovat

Já mám osobně sekvenční ELPIGAZ stela ,Jsem sním spokojen
_________________
Xantia 1,8 rv.93 LPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zarubat



Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 5:53 pm    Předmět: Citovat

Tak už je XA doma jezdí perfektně uvidíme dál Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)