Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

tesneni pod hlavou/ hlava x1/1.8/93 ??

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomik



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: lovosice

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 3:56 pm    Předmět: tesneni pod hlavou/ hlava x1/1.8/93 ?? Citovat

cago.
mam pravdepodobne polomrtvy tesneni pod hlavou, jdou bubliny do vody a po urcite dobe, je chlazeni pekne pretlakovany. nez to dam opravit, chtel jsem se zeptat, jak moc pravdepodobny je, ze bude mrtva i hlava.
vymena hlavy v servisu je cenove sci-fi a kdyby to tak bylo, nevim jak bych to auto dostal domu.
co me to muze asi tak stat, mimo tesneni(do 1000) a prace ???
jde hlava sehnat na vrakaci ? pripadne se vyplati sehnat celej motor ??
dikes za radu.
tomik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RINGO



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: MOST

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 6:04 pm    Předmět: Re: tesneni pod hlavou/ hlava x1/1.8/93 ?? Citovat

teď nedávno jsem nechal dělat hlavu,byla prasklá na dvou místech,jinou hlavu jsem sehnal na vrakáči za 5000,za práci si řekli v servisu taky 5000+materiál.motor 1,8 16v r.v. 99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 9:14 pm    Předmět: Citovat

Tak tu hlavu poznáš až po natlakování. Já měl štěstí - byla jen prohnutá.No a protože demontáž a zpětnou montáž jsem dělal sám, tak jsem trochu ušetřil.
Zaplatil jsem profíkovi za generálku hlavy ( natlakování,zbroušení, zabroušení a přetěsnění ventilů i vačky ) včetně těsnění pod hlavu a víko ventilů 5 000,- Kč .
Co jsem u něj viděl, tak pokud to jde zavařit, tak bych vařil. Z vrakáče ti může odejít též.
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)