Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kontrolka mlhovek

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blue



Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Černovice

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 7:46 pm    Předmět: Kontrolka mlhovek Citovat

Když zařadím zpátečku rozsvítí se mi kontrolka zadní mlhovky asi na polovinu normální svítivosti. Dělá to občas při zapnutých světlech. Neví někdo čím by to mohlo být? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 10:52 pm    Předmět: Citovat

Co špatná kostra u světel?. Zkus se mrknout, jestli nemáš v zadu "barevnou hudbu" - zkus nějakou žárovku a pozoruj jaký má vliv na ostatní světla. Pokud ano, jdi po kostře.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 12:33 pm    Předmět: Citovat

Skontroluj kontakty u zadných žiaroviek. Poprípade ja som mal problém s kostrou v BREAKu v 5. dverách (pravá gumová prechodka, kde sú vedené káble). Je to namáhaná čas a mal som pretrhnutú kostru. Zatia¾ to mám zaletované, ale chystám sa nahradi všetky káble cez tú prechodku.
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blue



Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Černovice

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 7:49 pm    Předmět: Citovat

Všechno mi svítí normálně, u pátých dveří žádný drát přetržený není, jen ta kontrolka je nějaká divná. Kudy všude vede kablík od mlhovek, připadá mi to, že je někde rozežraný od soli a někde se dotýká kostry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)