Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

táhlo u cirkulace vzduchu

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 11:25 pm    Předmět: táhlo u cirkulace vzduchu Citovat

Mám prosím dotaz. Jak je složitá výměna táhla vnitřní cirkulace vzduchu. Nejde mi to totiž přepnout. Stačí sehnat jen táhlo nebo budu muset sehnat i celé ovládání. A jaká je s tím celková práce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
šedivák



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 48
Bydliště: N. Borek

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 9:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, podle tohodle návodu:
http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2006030001
můžeš rozebírat a možná třeba jako já záhy zjistíš, že jen táhlo vypadlo z jezdce ovladače a narovnání, nasazení, promazání a zpětná montáž ti zaberou hodinku. Pokud ne, možná půjde vyměnit jen po demontáži schránky spolujezdce a samozřejmě rozebrání ovládání (protáhnout ho). No a jestli ne, tak až to všechno rozebereš nezapomeò vyměnit i ten radiátor, a tomu těch 10 hodin nemusíš dát ještě jednou Wink Míra
_________________
X1 2.1TD BREAK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

Díky za radu. Hned jak se oteplí se na to vrhnu. Nebo pokud seženu garáž, tak i dříve. Doufám, že jen bude vypadnuté.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Tak díky moc za radu. Rozebral jsem to a zjistil, že lanko je vyskočené z páčky. Nasadil jsem je a promazal. Teď funguje perfektně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hnuso



Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Veltrusy

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

Ulomila se mi páčka na ovládání teploty vzduchu.Nevíte zda jde nějak vyměnit jen to kovová páčka na které je nasazený ten plast kterým se ovládá,nebo se musí vyměnit célé to ovládání pro větrák,teplotu,cirkulaci??
_________________
X1 1,8 8V Break 96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)