Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Automat. rozsvícení světel 3

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Studna



Založen: 6.10.2007
Příspěvky: 207
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:50 am    Předmět: Automat. rozsvícení světel 3 Citovat

Ahoj,

jelikož se chystám provést úpravu na automatické rozsvícení světel,dle třetího návodu (nemám u mojí X2 patice na relé),chtěl jsem se zeptat,zda je možné si po této úpravě rozsvítit při vypnutém zapalování parkovací (případně tlumená)světla,nebo jsou světla spínána po úpravě už jen výhradně při zapnutém zapalování?
_________________
Xantia X2 Millésime Break 2,0 HDi 80kW mit bufik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 8:13 am    Předmět: Re: Automat. rozsvícení světel 3 Citovat

Studna napsal:
Ahoj,

jelikož se chystám provést úpravu na automatické rozsvícení světel,dle třetího návodu (nemám u mojí X2 patice na relé),chtěl jsem se zeptat,zda je možné si po této úpravě rozsvítit při vypnutém zapalování parkovací (případně tlumená)světla,nebo jsou světla spínána po úpravě už jen výhradně při zapnutém zapalování?


Ahojky,

krátká odpověď je ANO.

Delší je ta, že auto funguje stejně jako dřív, jen když nastartuješ (a vypínač světel je vypnutý), rozsvítí se parkovačky+potkávací. Tak běžně jezdím, prostě na světla nemyslím. Startuji a jedu. Když si chci s vypnutým motorem posvítit, tak to prostě udělám jako dřív (páčkou)

Když pak v "automatickém" režimu chceš rozsvítit dálková, je třeba světla regulérně zapnout páčkou. To vše.

Pavel

P.S. Rád bych jen při realizaci upozornil na vlastní nedobrou zkušenost s krimpovacími faston konektory. Asi jsem nekrimpoval dostatečně silně, ale za pár dnů se mi jeden faston vykouřil. Tak jsem použil klasický mosazný a ten řádně procínoval.
To klešové hobby-krimpování má proti fabrickému na lisu asi o dost horší vlastnosti (při těchto proudech). Od těch dob to fachčí bez problémů.
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Studna



Založen: 6.10.2007
Příspěvky: 207
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 9:28 am    Předmět: Citovat

Děkuji uctivě za vyčerpávající odpověď. Wink
_________________
Xantia X2 Millésime Break 2,0 HDi 80kW mit bufik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)