Hydractiv 2

Prostor, kde můžou naříkat ti Activisti :-)
Odpovědět
Dandy3
Příspěvky: 1
Registrován: pon 01. srp 2011 17:11:03

Hydractiv 2

Příspěvek od Dandy3 »

Zdravím
jsem nový majitel Xantie X1,tak teprve sbírám zkušenosti. Můžete mi prosím někdo poradit (než se v tom začnu vrtat). Cvakal mi přepouštěcí ventil po cca 8sek.+ další silné cvakavé zvuky,jasně centrální koule KO,provedena výměna a cvakání zmicelo, zůstalo však to druhé vycházející od elekktromagnetického ventilu na bloku hydractiv.koule. Vede od něj vratná hadice do zásobníku LHM. Když jsem ho odpoji (dvoupinový konektror) tak to přestalo. Po znovuzapojení to začalo opět cvakat (docela silné rázy) ale až po minutě :?: Auto normálně péruje, zvedá se, jen asi nefunguje hydractiv. Všechny koule překontrolované a OK. Může být špatný ten el.ventil? Děkuji za rady
Daniel
26.01.2012
Po návštěvě v Brně u Milana Haluzy závada odstraněna. Hydractiv opět funkční,paráda. Příčina: někdo namontoval sice nové přední pružící koule, ale úplně jiný typ + koule hydractivu špatná. Staré přední namontoval místo zadních-mišmaš! Po montáži předepsaných koulí,pročištení výškov.regulátorů, výměně plast.táhla a kuličky vše funguje jak má. Tímto bych chtěl poděkovat panu Haluzovy a popřát mnoho zdaru v práci.
Ať to houpe.
Daniel
Naposledy upravil(a) Dandy3 dne pon 30. led 2012 10:05:04, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydractiv 2

Příspěvek od PaM »

nevím, proč to píšeš do fora " activa" , ale chce to hledat ....
máš to tady např: viewtopic.php?f=1&t=97&p=506#p506
Obrázek
Lkess
Příspěvky: 1
Registrován: ned 11. pro 2011 21:18:29

Re: Hydractiv 2

Příspěvek od Lkess »

Ahoj,nevím kam tohle napsat tak snad někdo tady poradí.V poslední době mi začalo na Xantě občas cvakat ve volantu při otáčení nebo výraznější změně směru.Také se čas od času staně jako by vysadilo servo prostě volant lehce přituhne,ale hned zas reaguje nemáte někdo podobnou zkušenost?Díky
mevi
Příspěvky: 142
Registrován: ned 26. čer 2011 14:22:28

Re: Hydractiv 2

Příspěvek od mevi »

to cvakani nevim ale prostrikej si VDčkem kloubek rizeni
Odpovědět