LP pístnice (Activa) - která teče??

Prostor, kde můžou naříkat ti Activisti :-)
Zamčeno
ferbo
Příspěvky: 22
Registrován: úte 28. čer 2011 12:19:36

LP pístnice (Activa) - která teče??

Příspěvek od ferbo »

Hned ze začátku - vím že tady není sekce pro activisty, ale tady se pohybuje víc xantiaznalých. Mám problém s levým předkem na X1 Actica 2.0 CT,1996. Jde o to, že mi teče některá z pístnic. Nerozeznám která, je to tam celé od LHM a mám od toho i vnitřek kola. Tak sháním, jestli s tím má někdo zkušenost, kolik stojí velká a náklonová pístnice, jestli víte katalogové čísla, nějaký odkaz na katalogy s dílama a nějaká možnost tady získat tyto funkční pístnice?? Díky za info, docela mě tlačí čas. Please
X1 Activa 2.O TCT, 1996, Benešov
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: LP pístnice (Activa) - která teče??

Příspěvek od PaM »

základ je odmastit , vyčistit danou oblast úniku a poté lokalizovat přesně místo úniku - problému. Chceš tu po nás věštění z křišťálové koule. Patrně ti teče náklonová pístnice na gumovém kroužku přepadu, to jen hádám .... oprava je jednoduchá, cena několik stokorun u mě. Teče to jen na obalu, na funkci to nic nemění, nová pístnice není potřeba .... nová stávala cca 14 tisíc. Takové věci koupíš jen u Citroenu, jinde ne. Ale jak píšu, většinou to jde opravit.
Pak by ti taky mohl týct praskej přepad na normální pístnici ... je potřeba to řádně prohídnout ... :shock: :idea: :ugeek:
Obrázek
ferbo
Příspěvky: 22
Registrován: úte 28. čer 2011 12:19:36

Re: LP pístnice (Activa) - která teče??

Příspěvek od ferbo »

Nechci věštění z koule. Jen jsem chtěl info, abych byl trochu v obraze co mě čeká. Je tam ještě jeden problém, a to, že mi to v klidu padne na ten levý předek. Po nastartování to škubne nahoru, pak to padne a srovná se to. Z mého laického pohledu to vypadá jako velkej průser, tak proto ten dotaz. Nemám znalosti o konstrukci pístnic ani prostory na velké rozebírání. Na odmaštění se chystám Takže díky za info, v tvém podání to vypadá jednoduše. Jestli je možnost domluvit se na opravě, bylo by to fajn.
X1 Activa 2.O TCT, 1996, Benešov
Zamčeno