teče LHM

Prostor, kde můžou naříkat ti Activisti :-)
ferbo
Příspěvky: 22
Registrován: úte 28. čer 2011 12:19:36

Re: teče

Příspěvek od ferbo »

Tak Radovi jsem volal včera,ale řekl že opravy nedělá, jen koule. Posílal mě do Radotína k Paterovi, ale je to dost daleko a moc chvály jsem na něj teď neslyšel. Nádobku jsem vyndal, tam trubky vypadaj suchý ale je tam hadice od zámku bo ventilu co vede do nádržky, pod ní dole je vidět čerstvá krev. Už jsem ji jednou nastavoval,rupla v ohybu u zámku bo ventilu. Teď to vypadá že teče jinde. Je přetažená ještě takovým návlekem a když s hadicí hnu, tak z podnávleku ,,povyleze" LHM.Takže razím pro benzínovou hadici a měděný spoj.tubky a T (je tam o kus dál). DOUFÁM, že to je ono. Když mi tenkrát praskla v tom ohybu, tak jsem za chvíli vykrvácel a svítila STOPka .To že teče jsem zjistil jen s nastartovaným motorem.
X1 Activa 2.O TCT, 1996, Benešov
ferbo
Příspěvky: 22
Registrován: úte 28. čer 2011 12:19:36

Re: teče

Příspěvek od ferbo »

Uz je to uděláno už je to hotovo :D 8-) Byla to ta hadice, jak jsem psal. Svině, byla prasklá zespoduv místě, kde byla spojka po předchozí opravě. Natáhl jsem rovnou celou novou až do nádržky s krví. Použil jsem plastovou T spojku, tak snad to nebude zlobit, nic lepšího jsem nesehnal. Táákže, všem díky za snahu a rady. Doufám, že sem teď budu chodit už jen na čumendu. Jen mě ještě čeká přední pístnice. Tak všem pěkný prohoupaný léto.
X1 Activa 2.O TCT, 1996, Benešov
vlkodlak
Příspěvky: 6
Registrován: ned 15. led 2012 14:16:53

Re: teče LHM

Příspěvek od vlkodlak »

Zdravím všechny co se ještě houpou,
, nějak nás s těmi xantiemi ubývá, nebo spíše těch Xantií, ta moje má již také opět bolístku - praskla mi ta hadice vtom kolínku trubkohadice u vyústění k servu, zprvu to kapalo ale nyní to již teče fest, takže velká prosba nemá někdo nějakou k mání, včetně rady a porady jak ji nejlépe vykutat a nasoukat já jsem chudák z Kladna a mám to do Brna k Patovi až příliš z ruky bez tlaku v systému, ve starém foru jsem našel nějaký "odskok" na provizorní opravu trubkohadice ale již není funkční :roll:
takže dík za každou radu jak jí zpojízdnit.
Jirka
případně mailem na-- brnovjiri@seznam.cz
brodyss
Příspěvky: 40
Registrován: pon 29. črc 2013 19:20:26
Kontaktovat uživatele:

Re: teče LHM

Příspěvek od brodyss »

Ahoj,zkus facebook citroen xantia rady a opravy.Bud poptat trubkohadici nebo aspoň někoho kdo to umí v tvém okolí.
Xantia 1,9 TD Berline 1999
Odpovědět