novoty

Prostor, kde můžou naříkat ti Activisti :-)
Odpovědět
ferbo
Příspěvky: 22
Registrován: úte 28. čer 2011 12:19:36

novoty

Příspěvek od ferbo »

Něco k novým stránkám. Tady nejdou odesílat soukromé zprávy??? Jestli jsem to nepřehlíd, tak to asi pro forum nebude moc dobrý. Pro PaMa, ty opravy tekoucích pístnic už provádíš?? A k náhradě kloubu activ.pístnice z Picassa, myslel jsem, že to je na přední pístnici a teď čtu, že jde o zadní :o Je nějaká náhrada kloubu přední activ.pístnice? Jak víš, je to pro mě teď aktuální téma :| Ď
X1 Activa 2.O TCT, 1996, Benešov
honza1
Příspěvky: 49
Registrován: ned 26. čer 2011 11:35:06

Re: novoty

Příspěvek od honza1 »

jojo, ten kroužek z Picassa je pro zadní pístnice. Na přední je čep - viz myslím poslední fotka na druhý straně v tom návodu. Ale PaM jistě poradí víc ;)
2,0 HDi, Activa
Holfi
Administrátor fóra
Příspěvky: 10
Registrován: úte 21. čer 2011 13:37:26

Re: novoty

Příspěvek od Holfi »

Posílat soukromé zprávy by mělo normálně fungovat. Zkoušel jsem a šlo to, ale kdyžtak mi ještě napište.
Uživatelský avatar
Technik
Příspěvky: 92
Registrován: ned 26. čer 2011 15:46:59
Kontaktovat uživatele:

Re: novoty

Příspěvek od Technik »

Mám takovej pocit, že jsem někde zahlídl, že je to až od určitého počtu zpráv. Ale jistý si nejsem. Mohlo to být úplně někde jinde. :)
Xantia X1, r.v. 1997, 1.9TD, klima
MacoLM
Příspěvky: 41
Registrován: úte 21. čer 2011 17:34:43
Kontaktovat uživatele:

Re: novoty

Příspěvek od MacoLM »

Je nám líto, ale tuto funkci zatím nemůžete využít. Jste na fóru registrování teprve krátce a je potřeba, abyste se více zapojili na fóru pro povolení těchto funkcí.

toto mi pise (po 2 prispevkoch vo fore)

edit: po troch prispevkoch spravy funguju
C5 Break, 2.0HDi 100kW, 2007
Uživatelský avatar
kenedz_ml
Příspěvky: 2
Registrován: pon 04. črc 2011 22:13:12
Kontaktovat uživatele:

Re: novoty

Příspěvek od kenedz_ml »

Na přední pístnici je nahoře klasický kulák,nepamatuju si jestli jde do těla pístnice závit M10-12 uchycení na Mcpherson je klasicky matkou,nemá konus jako na řízení.
Na spodku pístnice to ve stabilizátoru drží na kloubu,který jde z pístnice vyrazit je na tisícihranu,tam to odchází nejčastěji.Připadá mi,že to tělo je podobné nějakému staršímu posilovači řízení,ale nezjišťoval jsem to.Měnil jsem jen to futro v zadní a je to hrozná práce (přístup) mám na ní poctivých 108t km tak jsou zatím dobré ;)
Mám doma přední i zadní z vraku,obě KO přední protéka,zadní klepe v kloubu,tak jsou jen na zkoumání :idea:
Wachull
Příspěvky: 4
Registrován: pát 09. pro 2011 10:35:45

Re: novoty

Příspěvek od Wachull »

Ahoj, prosím o pomoc :( mám Xantii X1 3.0 V6 a mám problém s hydraulikou. Když jí pohoupu na místě, péruje krásně, za jízdy na plynulých prohupech taky, ale když najedu na retardér, levé přední kolo jde natvrdo, jako by byla v horní poloze. Všechny koule jsou přefoukané u pana Mareše z Písku a podle něho přehozené mezi sebou nejsou. Výškové korektory vyčištěny, všechny táhla korektorů (náklonových i výškových) rozhejbané a promazané. Má někdo podobnou zkušenost? Předem děkuji
Odpovědět