Citrondědek

Vaše špatné zkušenosti se servisy.Je to o tom, čemu by jsme se měli vyhnout
Odpovědět
xjam
Příspěvky: 6
Registrován: pon 27. čer 2011 8:11:04

Citrondědek

Příspěvek od xjam »

Chtěl bych důrazně varovat před panem Mgr Jiřím Vostatkem z Prahy. Má fůru inzerátů na díly z citroenů, na dobírku snad i pošle, ale pokud pošlete peníze předem, zboží neuvidíte a peníze už taky ne. Mění tel. čísla, slibuje, vymlouvá se, nebere telefony, prostě všechno možné jen ne splnit a poslat. Podáno trestní oznámení.
X1 - 1,9TD
Ivana
Příspěvky: 1
Registrován: stř 04. kvě 2016 17:34:17

Re: Citrondědek

Příspěvek od Ivana »

Ano, také jsme důvěřovali, však se známe z dob BX clubu - tak nás to stálo 85.000,- :cry: :cry: Měl koupit auto - dodávku. Výmluvy, lži, peníze pryč, auto nikde... Také trestní oznámení ...
švéd
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 26. led 2012 10:19:46

Re: Citrondědek

Příspěvek od švéd »

Ano! Pozor na tohoto člověka!Mění lokality své dílny.Špatný servis,přístup,jednání,astronomické ceny,atd.Podvodník a dluží kam se podívá.
Kingluky
Příspěvky: 3
Registrován: pon 27. čer 2011 9:27:13

Re: Citrondědek

Příspěvek od Kingluky »

Podělím se s vámi o můj příběh s panem Vostatkem.
Potvrzuji, že tento pán je podvodník a zloděj. Na inzerát jsem si vzal nějaké díly. Následně jsem mu dal zálohu na proplachovou kapalinu. Že mi ji sežene a rovnou vše udělá. Zálohu sbalil a následovaly dva měsíce výmluv a lží. Pan Vostatek naštěstí pracuje ve V-Group v Litoměřicích. Nejdříve jsem to řešil s jeho zaměstnavatelem, zda jsou tyto praktiky ve společnosti V-Group běžné. Vedoucí pobočky mne ujistil, že se na vše podívá a vyřeší.
Napomenutí pana vedoucího vedlo jen k dalším 14-ti dnům lží a výmluv. Tak jsem jel přímo na pobočku společnosti V-Group a slušně, ale velmi hlasitě jsem se domáhal vrácení peněz. PO této ostudě peníze okamžitě vytáhl z peněženky a vrátil mi je.
Asi po týdnu si dovolil mi zavolat a prosit mě, abych napsal mail jeho nadřízenému a vysvětlil, že bylo vše soukromé a nemělo to s V-Group nic společného.
Takže po jeho vzoru "slibem nezarmoutíš" jsem mu to slíbil a nic nepsal.
Jsem rád že mám peníze zpět. Nikdy víc s panem Vostatkem.
Citroen Xantia 1.8 16V, LPG Lovato + Škrťák
Odpovědět