Autovrakoviště Bílovec

To co si zaslouží pochvalu a naší pozornost.
Odpovědět
Pavel_C
Příspěvky: 2
Registrován: pon 06. kvě 2013 9:09:02

Autovrakoviště Bílovec

Příspěvek od Pavel_C »

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat panu Richterovi, co provozuje vrakoviště v Bílovic http://www.ekoautovrakoviste.cz/nabizime/citroen/ za super rychlé sehnání náhradních dílů. Odešel mi motor - svěřte volu diesel, natankuje natural..... během týdne mi p. Richter sehnal všechno ptořebné, cena opravy byla 20K dle aut. servisu, náhradní díly mě vyšly na 5K, práce u známého 2, ... 13 tisíc ušetřeno. Díky díky.
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Autovrakoviště Bílovec

Příspěvek od PaM »

Koukám, že jsou to opravdu kouzelníci :lol:

Obrázek
Obrázek
tomcat
Příspěvky: 48
Registrován: stř 29. čer 2011 11:13:47

Re: Autovrakoviště Bílovec

Příspěvek od tomcat »

Tak nevím ,co ten odkaz.Poslal jsem z něho mail s dotazem na pneumatiku na xantii ale přišlo to zpět,že je
adresa neplatná!!
sima
Příspěvky: 217
Registrován: ned 26. čer 2011 19:05:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Autovrakoviště Bílovec

Příspěvek od sima »

To vrakoviště znám,bral jsem tam 2x díly a jednou plechy kola,musím potvrdit,že jsou cenově naprosto v pohodě a velmi ochotní,(byli levnější než jinde kde jsem volal).Samozřejmě mají tak široký záběr,že je možné,že někdy nějaký díl může cenově"ustřelit",pak je to na domluvě.
Je tam dost "frkot" a mají opravdu kde co.Dokonce jsem zaslechl,že mají svého mechanika v téže vsi a po domluvě udělá na místě opravu auta s jejich díly z vrakáče,což se může hodit.Není problém na místě díly odzkoušet,či jej vrátit.Takže opravdu to tam funguje dobře a že se spletli v rozpětí roku výroby...no jo no ;)
Subaru Forester 2.0 2002
Saxo 2000 1.1
bývavalo:X2 Berline 1.8 16V-98-LPG
Odpovědět