PaM - poděkování

To co si zaslouží pochvalu a naší pozornost.
DukeVanZoom
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 26. led 2012 18:49:34

Re: PaM - poděkování

Příspěvek od DukeVanZoom »

Že se tím zatěžuješ Milane... Ne všichni jsme normální a vděční a pokud existuje takový jednotlivec, stejně s tím nic neuděláš a ta hromada jiných, kteří ti vděčí za péči věnovanou jejich autům (mezi nimi s díky i já) ví své a pomlouvy neřeší... Holt prostě statistika je neúprosná a minimálně jeden se vždy najde co bude kazit muziku.....

Miloš

PS: a za mě můžu PaMa jen doporučit!
Xantia II '99 Break HDi Exclusive
Obrázek
Uživatelský avatar
Technik
Příspěvky: 92
Registrován: ned 26. čer 2011 15:46:59
Kontaktovat uživatele:

Re: PaM - poděkování

Příspěvek od Technik »

K doporučení se přidávám i já. Servis špičkový. Mimo jiné při menších potížích s ochotou poradí i přes telefon či internet. Viz zdejší i starší forum, kde je uděleno již mnoho užitečných rad...
Xantia X1, r.v. 1997, 1.9TD, klima
Maska 3.0
Příspěvky: 17
Registrován: stř 21. zář 2011 8:59:50
Kontaktovat uživatele:

Re: PaM - poděkování

Příspěvek od Maska 3.0 »

No Milane, člověk s poruchou osobnosti se najde všude. Kašli na něj. Tak dobrého a ochotného servisáka jako tebe jsem ještě nepotkal. Co mě vždy fascinovalo, bylo že jsi při práci jen tak mimochodem ještě prováděl školení o hydraulice. :D Za mě rozhodně palec nahoru!
Xantia 2.0 Hdi 80 kw Break Exkluzive
Xantia 3.0 V6 Break automat (bejvalka)
Pavel_C
Příspěvky: 2
Registrován: pon 06. kvě 2013 9:09:02

Re: PaM - poděkování

Příspěvek od Pavel_C »

Souhlasím, chválím, PaM je místo, kam se rád obracím o pomoc.
iskiis
Příspěvky: 96
Registrován: ned 26. čer 2011 18:14:20
Kontaktovat uživatele:

Re: PaM - poděkování

Příspěvek od iskiis »

PaMe vždycky se najde hovado to je všude a se vším ;)
citroen xantia break r.98 2.0i 16v 97kw
Alien
Příspěvky: 13
Registrován: úte 20. bře 2012 9:25:44

Re: PaM - poděkování

Příspěvek od Alien »

Každý jsme nějaký,

někdo hovado, někdo kretén, někdo má mindráky. Mám pocit, že toto sem nepatří. Jestli se potřebuje PaM nějak obhajovat, tak by bylo vhodnější si to vyřídit jinak a ne touto formou. To znamená co toto? Že bůh je zraněn a pojďme ho honem zachránit?
Ano, pokud se tedy něco stalo a bylo to nevhodné, tak se to mělo vyřešit na místě. Pomlouvání a vzájemné osočování, klasika českého národa. O ničem.
No a na závěr?

Existuje rčení "Kdo je bez viny, ať hodí kamenem" , no myslím, že těch šutrů tady lítá až moc i když ne úplně zaslouženě.
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: PaM - poděkování

Příspěvek od PaM »

S majitelem dotčeného uskakujícího auta jsem se alespoň podle mne rozešel v dobrém a i nadále ho považuji za slušného člověka, ba i kamaráda, byť měl nejdříve zajet ke mně a ne k jinému servisákovi a se mnou vyřešit nejdříve svoji nespokojenost. Je to pro mne stará a uzavřená záležitost.

Aliene, zrovna na tvoji 3v6 Activě jsem opravoval koule na stav, tak jak výrobce zamýšlel. Upouštěl jsem dusík a zaklepával tlumiče v předních koulích, neboť jeden vyhlášený servis ti na předek nafoukl 70 bar místo 45 bar jak má být z výroby ... Zvláště u tak silného motoru to může být nebezpečné. Určitě si to budeš pamatovat. Mám i foto s tvým autem a popisem koulí.

To mě pak opravdu vadí, když někdo obchází všechny lidi na srazu a šíří o mě pomluvy, že provrtávám koule a ohrožuju lidi na zdraví a životu. Pomluva je to co není pravda. Ten člověk i na minulém srazu v Herolticích o mě vykládal lži, zase o něčem jiném … Tenkrát jsem to ještě přešel mávnutím ruky.

Nikoho jsem zde nejmenoval, to proto, že takto je to pouze pro ty lidi, ke kterým se ta pomluva dostala a ví o koho jde. Uvedl jsem zde jen fakta a oni si mohou udělat vlastní úsudek. Nevím kolika lidem to navykládal, tak nemůžu všechny informovat adresně. Rozhodně nechci vyvolávat nesváry a nenávist. Pouze se snažím zabrzdit tu snůšku lží a pomluv.

Edit: Dostal jsem od známeho mejlem nahrávku ze srazu s komentářem,
že - " když jsem to slyšel už potřetí za dopoledne, musel jsem ti to nahrát na mobil ..." to není náhoda, to je záměr.
Dík, je to fakt síla :shock: :shock: :shock:

Ostatní prosím, nereagujte zde na to a nekomentujte to. Dík.

Ali,ty si neviděl jak všechny na srazu obcházel a všem to vykládal pořád dokola, v hloučku u aut, u jídla ...
Obrázek
bagrr
Příspěvky: 147
Registrován: ned 26. čer 2011 16:26:19
Bydliště: 220002894
Kontaktovat uživatele:

Re: PaM - poděkování

Příspěvek od bagrr »

Pridávám se do spokojených řad... Tímto mockrát děkuji PaMovi za opravu mnou dojebané trubkohadice... Vše vyřešeno poštou, cena víc než příjemná a hlavně trubkohadice sedí jak prdel na hrnec...
http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?f=22&t=575" onclick="window.open(this.href);return false;
peterkoo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 19. srp 2012 20:07:59
Kontaktovat uživatele:

Re: PaM - poděkování

Příspěvek od peterkoo »

Týmto by som chcel aj ja poďakovať PaM-ovi za jeho ochotu poslať mi na Slovensko poštou súčiastky ktoré potrebujem pre chod svojho tátoša. Som veľmi rád že ešte na svete existujú ľudia ktorí sú ochotný pomôcť sami od seba a nežiadajú za to nič... V dnešnej dobe takých ľudí treba hľadať. Takže Ďakujem PaM!
Xantia X2 Berline (1999)►HDi 8OkW►Hermes Red►15" Activa Venise
libors
Příspěvky: 1
Registrován: úte 04. lis 2014 23:15:16
Kontaktovat uživatele:

Re: PaM - poděkování

Příspěvek od libors »

Rád bych se připojil ke všem spokojeným zákazníkům pana Haluzy, dnes jsem u něj byl na léčení své Xantie, žádné zbytečné zdržování, všecko ráz na ráz, výměna jedné koule, doplnění zbylých pěti, seřízení všeho okolo toho (a pochopitelně informace k tomu a tak trochu výtka na moji stranu k zanedbané údržbě - ano, jsem trošku asi lajdák, uznávám...) a auto se po zhruba hodině práce pana "doktora" jen vznáší nad našimi kostrbatými cestami... Cena nesmírně příznivá, přístup bezvadný, domluva také. Moc a moc děkuji!
Xantia 1.6i 1994
Odpovědět