Domáci servis - Nitra p. Srančík

To co si zaslouží pochvalu a naší pozornost.
Odpovědět
peterkoo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 19. srp 2012 20:07:59
Kontaktovat uživatele:

Domáci servis - Nitra p. Srančík

Příspěvek od peterkoo »

Dávam do pozornosti pána menom Ladislav Srančík. Býva v Nitre, na Čermáni, adresa Dolnočermánska 36, mobil: 0903 580 011.
Bol som u tohto pána, dofúkal mi 4 gule - 2 centrálne a 2 zadné na tlmičoch. Takisto mi prekontroloval všetko čo sa dalo a poradil čo a ako. Robí všetky druhy Citroenov (BX, XM, Xantie, C5 a vraj tam už bola aj C6...)
Ceny dobré, mňa to vyšlo 55€ a mám pokoj... (cenníková cena za 1 guľu - 10 dofuk, 3 robota). Môžem len a len odporučiť, príjemný starší pán, ktorý sa Citroenom venuje už 40 rokov a vraj sa stále učí. Pýtal sa ma či nepoznám ešte nejakých citroenákov, preto sem dávam kontakt na neho.
Je to vychýrený majster, v minulosti k nemu chodili ľudia zovšelikade, no teraz keď zadáte do googla jeho meno tak nenájde nič. Práve preto som sa rozhodol aspoň touto cestou zviditeľniť jeho meno a ukážkovo odvedenú prácu.
Naposledy upravil(a) peterkoo dne sob 07. čer 2014 1:14:53, celkem upraveno 1 x.
Xantia X2 Berline (1999)►HDi 8OkW►Hermes Red►15" Activa Venise
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Domáci servis - Nitra p. Srančík

Příspěvek od PaM »

peterkoo píše: dofúkal mi 4 gule - 2 centrálne a 2 zadné na tlmičoch.
Ceny perfektné, mňa to vyšlo 55€ a mám pokoj... (cenníková cena za 1 guľu - 10 dofuk, 3 robota). Môžem len a len odporučiť,
Mno, při současném kurzu cca 27,- kč by ti to tvoje u mne stálo místo 1485,- jen 760,- kč, to je celkem za 6 koulí na autě 2100,- Kč . To samé u mě vyjde na 1140,- kč a vyndanou donešenou kouli dělám za 100,- ;)

Nemohu s tebou souhlasit že má ceny perfektné, já bych spíš řekl, že je docela "zlatokop" :idea:
Obrázek
peterkoo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 19. srp 2012 20:07:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Domáci servis - Nitra p. Srančík

Příspěvek od peterkoo »

Ono je to tak že u nás v okolí to robia len 2 ľudia a neviem ako sa pohybujú ceny. Samotný dofuk s robotou vyrátal na 50€. Mám to len 15km od domu takže sa to aj tak oplatilo. Čistil mi aj korektory a tie mechanizmy. Mal som to tam nejak zle otočené od predchádzajúceho majiteľa. Natrápil sa s tým hodinu a chcel za to len 5 evri. Nechcem tvrdiť že má zase naj ceny ale mám to blízko a robí kvalitne. Môj ocino mal pred cca 15 rokmi 2x BX a chodil vždy len k nemu. Možno by to vyšlo u Vás lacnejšie, ale zas by som musel brať v robote dovolenku, kupovať dialničné známky, motať sa po Brne... :D Takto som bol za 2 hodinky doma a stihol som aj Xantušku naleštiť :D

EDIT

Len aby bolo jasné, nejdem tu porovnávať robotu rôznych dvoch ľudí... Jednak som u Vás ešte nebol a druhá vec je o Vás známe že k Vám chodia citroenaci z celej SR a ČR.
Ak však niekto potrebuje spraviť nejakú maličkosť tak sa mu možno neoplatí cestovať keď je to pod nosom. Preto som sem dal kontakt a orientačné ceny. To už je na každom ako sa rozhodne. Ja sa len delím so svojou skúsenosťou... Toť všjo
Xantia X2 Berline (1999)►HDi 8OkW►Hermes Red►15" Activa Venise
sima
Příspěvky: 217
Registrován: ned 26. čer 2011 19:05:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Domáci servis - Nitra p. Srančík

Příspěvek od sima »

peterkoo,jak píšeš sám-vsjo v pořádku.
Subaru Forester 2.0 2002
Saxo 2000 1.1
bývavalo:X2 Berline 1.8 16V-98-LPG
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Domáci servis - Nitra p. Srančík

Příspěvek od PaM »

Peterko, mě je to uplně jedno, za co a kde necháš svoje peníze. Jen do toho trochu vidím a vím kolik stojí dusík a kolik je to práce naplnit kouli ... 200,- za kus na autě je královská cena, kdo chce více je pro mě prostě zlatokop. Kdyby si jel někam do servisu a řekli ti 2000,- kč za hodinu tak velmi rychle utečeš a pomluvíš jak jsou drazí ... je to cca ale to samé kde si byl ... a tam klidně jdeš, zaplatíš a seš maximálně spokojený ...
Obrázek
Odpovědět