Zimní pneu

Ať víme co nám tam pasuje.
Kapitán
Příspěvky: 207
Registrován: ned 26. čer 2011 12:41:32
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Zimní pneu

Příspěvek od Kapitán »

sima píše:Tak hlavně v nastávající zimě ráno na kluzku opatrně i ty nejlepší pneu nevynahradí opatrnost a zkušenosti ;)


jj svatá pravda.
C5 2,0i 16V 100kW + LPG ; C4 1,6-16V HDI 66kW
filo
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 14. črc 2011 18:53:37

Re: Zimní pneu

Příspěvek od filo »

Tjo, s tema GD jste mi nasadili brouka... na jare jsme se prestehovali a ted bydlime na predhuri Jizerek, kolem silnicka treti tridy, v zime protahovana nesypana.... Odjezd od garaze do kopce... si rikam, ze bych je na obeauta hodil aspon na hnanou napravu a na zadek zimaky, co na tech karach zatim jsou.... V minulosti jsme uz nekolikrat pri prijezdu ke stavbe musel ouzit retezy a ted tam bude muset rutinne jezdit i partnerka s detma.

Honza
X1 TurboD Break 1997. Liberec
Kapitán
Příspěvky: 207
Registrován: ned 26. čer 2011 12:41:32
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Zimní pneu

Příspěvek od Kapitán »

To Filo-ty GD jsou zimní,dle zkušeností jsou docela dobré,ale pokud většinu zimy jezdíš na sněhu nebo ledu či ujetém sněhu ,tak pouvažij spíše o těch gumách GREEN DIAMOND od Pneu Vraník.Jsou relativně levné,mají docela velký nájezd (dle popisu) a údajně s nima jezdí téměř všichni dročkaři Valašského Království.
C5 2,0i 16V 100kW + LPG ; C4 1,6-16V HDI 66kW
filo
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 14. črc 2011 18:53:37

Re: Zimní pneu

Příspěvek od filo »

Kapitan: no sak o nich mluvim.... mel jsem na Xantiti GoodYear UG7+ a byly dost dobry, ale dve zimy a sjel sem je (pravda jezdil jsem hodne) a pak jsem koupil nejaky Semperity tusim (zrovna je v pneuservisu mel za slusnou cenu) a po jedny sezone nejsou nic moc a nebyly kdovico ani jako novy. A ted v miste kde bydlime.... snih, brecka a led celou zimu, kopce a tak.. jen blby je, ze Vranik ty Green Diamond nema kokma v C na dodavky, druhy auto mam Kangoo a to ma predepsany C gumy... a tam bych je ocenil skoro vic, anzto s tim jezdi partnerka a vozi deti.

Honza
X1 TurboD Break 1997. Liberec
Odpovědět