Mlhovky-nesvítící a jiné problémy

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
Uživatelský avatar
Topp
Příspěvky: 20
Registrován: pon 09. dub 2012 22:36:34
Kontaktovat uživatele:

Mlhovky-nesvítící a jiné problémy

Příspěvek od Topp »

..ale žádné konektory vypojené nejsou, pojistky ok, žárovky taky.

Nevíte prosím někdo jak tuto záhadu řešit?

Ne, jiné auto si pořizovat nebudu a mlhovky taky nechci vyndat :)

Díky za rady porady, na foru starem ani novem jsem i pres snahu najít nenašel nic :(

Miluju svojí Xantii, miluju KLUB! :)
Xantia (X2) 1.9 Turbo D (66kW) (90 HP)
Derby-Senda
Příspěvky: 187
Registrován: ned 10. črc 2011 9:26:23
Bydliště: 239219013
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky po střetu se srnou nesvítí..

Příspěvek od Derby-Senda »

Pro obě mlhovky je jeden konektor v narazníku před kolem na straně řidiče kouknul bych se tam mělo by se tam dát dostat od kola a možná bude pro mlhy jedno rele v mot. prostoru kouknul bych i na pojistky v mot. prostoru a doporučuju je zkoušet okruhovou zkoušečkou ne jenom pohledem stejně tak i žárovky
Xantia Break 2.0HDi 80kw
Subaru Impreza GT 2.0T 155kw
Uživatelský avatar
Topp
Příspěvky: 20
Registrován: pon 09. dub 2012 22:36:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky po střetu se srnou nesvítí..

Příspěvek od Topp »

Děkuju panstvo,

mám těsně před technickou tak na to kouknu ještě až budu doma. tady se vždycky dozvím přesně to co potřebuju vědět :)
Xantia (X2) 1.9 Turbo D (66kW) (90 HP)
mevi
Příspěvky: 142
Registrován: ned 26. čer 2011 14:22:28

Re: Mlhovky po střetu se srnou nesvítí..

Příspěvek od mevi »

tak tak jak píše derby-senda zelenej konektor v narazniku před levim přednim kolem často bejva zaoxidovanej a staci lehce pohnout a nejdou mlhovky...
Uživatelský avatar
radiskp22
Příspěvky: 85
Registrován: sob 05. led 2013 13:35:18
Kontaktovat uživatele:

hmlovka nesvieti

Příspěvek od radiskp22 »

Zdar hoši,,, vyskytol sa mi jeden problem na mojej Xantii,,, keby som nevystupil z auta v noci ani si to nevšimnem, zistil som že mi nesvieti jedna predná hmlovka, ako prvé som skontroloval positku tá bola okey, potom som vybral predný blinker aby som sa k hmlovke dostal, vybral som žiarovku ale bola dobrá, tak som aj tak na skúšku dal novú ale nič, premeral som napätie v konektore ukazovalo mi 8.66 V čo sa mi zdá akosi málo. Skúšal som ku konektoru pripojiť aj samotnú žiarovku ale nesvietila, takže vás prosím o radu. Mám Xantiu 2, r.v. 12/1999 2.0 HDi...
Xantia X2 (break) 2.0HDi 80Kw
mackos
Příspěvky: 1
Registrován: pon 31. pro 2012 12:18:57

Re: hmlovka nesvieti

Příspěvek od mackos »

skus pozriet na konektor v lavom blatniku uz to tu bolo niekde riesene ja som precistil a funguju
mevi
Příspěvky: 142
Registrován: ned 26. čer 2011 14:22:28

Re: hmlovka nesvieti

Příspěvek od mevi »

pokud svítí jedna a druhá ne tak to nemuže byt problem v v zeleném konektoru v levo před kolem chyba musí bejt dál obě mlhovky jsou na jednom kabelu.
Uživatelský avatar
radiskp22
Příspěvky: 85
Registrován: sob 05. led 2013 13:35:18
Kontaktovat uživatele:

Re: hmlovka nesvieti

Příspěvek od radiskp22 »

veď práve to sa mi na tom nezdá lebo viem že obydve hmlovky sú na jednom okruhu,, každopádne pozriem ten zelený konektor pre istotu a uvidím čo to povie,,, dostanem sa k nemu keď zhodím podblatník?? či nejak odspodu cez nárazník?
Xantia X2 (break) 2.0HDi 80Kw
Kapitán
Příspěvky: 207
Registrován: ned 26. čer 2011 12:41:32
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: hmlovka nesvieti

Příspěvek od Kapitán »

Odekdy je ale mlhovka vedle blinkru? nespletl jsi se ? nesvítí Ti jen potkávací?Já mám osobně mlhovky dole v nejnižší části nárazníku a ne vedle blinkru!!!!
C5 2,0i 16V 100kW + LPG ; C4 1,6-16V HDI 66kW
Uživatelský avatar
radiskp22
Příspěvky: 85
Registrován: sob 05. led 2013 13:35:18
Kontaktovat uživatele:

Re: hmlovka nesvieti

Příspěvek od radiskp22 »

Nie nie nepomýlil som sa,samozrejme že hmlovky sú uplne dolu v nárazníku,, u Xantii 2 sa k prednej hmlovke dá najlepšie dostať keď sa vyberie von predná smerovka zo svetlometu rukou sa dá pekne nahmatať. Tadiaľ sa dá pekne aj žiarovka vymeniť,, lebo cez podblatník sa k nej dá len ťažko dostať lebo je tam predná priečka a kabeláž v trubkách. Ale stále som to nevyriešil,,, ten zelený konektor je v poriadku,, ani nebol moc zanesený tak som ho prečistil a stále nesvieti. :cry:
Xantia X2 (break) 2.0HDi 80Kw
Odpovědět