Funkce vetraku-sahary

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
KITT
Příspěvky: 66
Registrován: ned 03. srp 2014 21:44:09

Re: Funkce vetraku-sahary

Příspěvek od KITT »

Kolegové, odbornicí.
Tak jsem zcela mimo a vedle sebe.
Dal jsem druhou ŘJ chlazení a nic se nestalo, pán přidal i nějaké to relátko, takže jsem vyměnil obě černé do sahar, zelené jiné nemám a dal jsem nové fialové, jo ještě jsem před zapnutím ukostřil ten odpojený mínus od levé sahary.
No a překvapení, sahara jede, ale pro změnu ta levá, točí se naplno po chvilce, co se zapne klima a pak když není zaplá klima tak při teplotě nad 90stC. Potíž je, že při té klimě jede v podstatě hned a naplno což dlouho asi motor nedá.
No budu hledat dál, co jiného, že…
Xantia II 2.0i 16v 97kW Exklusive - MODRÝ MAURITIUS, dv: 1998 21.7.
C3 I 1.4HDi
KITT
Příspěvky: 66
Registrován: ned 03. srp 2014 21:44:09

Re: Funkce vetraku-sahary

Příspěvek od KITT »

Takže už jedou oba větráky. Při zapnutí klimatizace se roztočí oba pomalu, bez klimatizace a při zahřátí k 90ti se roztočí také oba a pomalu. K větší rychlosti větráků jsem to zatím nedostal.
Chyba byla nejen v odborném/prasáckém zapojení všech kabelů, odpojení kostry, nevhodném konektoru a především v tom, že došlo nakonec ke ztrátě přívodu stálého proudu.
No nenašel jsem to, podle všeho došlo k přerušení v tom konektoru, na který odkazoval PaM, někde v té nerozebíratelné části. Takže novej drát od pojistky na pozici toho původního a jede to, zatím :-)
Jinak díky za to schéma, navedlo mne i když to podle všeho neí tak úplně moje auto nebo moje dráty v autě.
Ale je to věc prostě Citroen - auto plné emocí...

BTW: nemáte někdo elektriku/schémata na model rok 1998 a nahoru?
Xantia II 2.0i 16v 97kW Exklusive - MODRÝ MAURITIUS, dv: 1998 21.7.
C3 I 1.4HDi
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkce vetraku-sahary

Příspěvek od PaM »

KITT píše: BTW: nemáte někdo elektriku/schémata na model rok 1998 a nahoru?
To co sem ti dal je 99
Obrázek
Odpovědět