zkrat?-pojistka č.9

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
Odpovědět
X2-RR
Příspěvky: 30
Registrován: stř 25. črc 2012 7:05:53

zkrat?-pojistka č.9

Příspěvek od X2-RR »

Zdravim vsechny,hledal sem v archivu,ale zadne tema na tento problem sem nenasel.Pokud tam je tak se omlouvam,ze zakladam nove tema.Z niceho nic me zacla me vyhazovat pojistka F9(myslim,ze to sou potkavaci a obrysova svetla leve strany)a vyhazuje me to cast svetel vzadu,pouze tlumene na obou stranach,jinak vse funguje(blinkry i brzdy a cast tlumenych) a vyhodi me to i predni pravou parkovacku a kdyz seslapnu brzdove pedal,tak se me ta parkovacka rozsviti,po pusteni brzdy zase zhasne.vymenim pojistku a je vse ok,ale nastartuju a problem je tu znova a taky nekdy dostanou ranu budiky-pri startovani,ale ne vzdy.Nevite cim to muze byt,nemel uz nekdo stejny problem.Mam X2 2.0 HDi narozena 99.Predem vsem dekuji :)
Kapitán
Příspěvky: 207
Registrován: ned 26. čer 2011 12:41:32
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: zkrat?

Příspěvek od Kapitán »

Zkus pro jistotu vzadu pročistit na lampách konektrory (někdy může stačit jen je rozpojit a zase spojit) a pak uvidíš nebo ty dráty do z.světel v husím krku do 5 dveří.Jo a taky přední světla přivod ,konektor na žárovku... Teda pkd jsi toto neudělal!
C5 2,0i 16V 100kW + LPG ; C4 1,6-16V HDI 66kW
X2-RR
Příspěvky: 30
Registrován: stř 25. črc 2012 7:05:53

Re: zkrat?

Příspěvek od X2-RR »

Ne jeste sem to nedelal,ale kouknu se na to.Jedine co me zarazi je,ze kdyz me to vyhodi tu pojistku,prestane svitit ta prava parkovacka a pak seslapnu brzdove pedal tak se me rozsviti ta prava parkovacka a brzdy by mely met samostatne elektricke okruh,ale to nevim jiste a muzu se mylit :?
Kapitán
Příspěvky: 207
Registrován: ned 26. čer 2011 12:41:32
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: zkrat?

Příspěvek od Kapitán »

Mno Zkus to ,je to to nejednodušší co můžeš udělat.Taky mně nešlo na rozum proč ,když jsem blikal doleva a přibrždoval,že bliká rychle a bzdovka taky.Tak jsem to otevřel,prostříkl navím už na čí radu a je klídek,ted to o5 začlo zlobit- a totéž kontox a je opraveno
C5 2,0i 16V 100kW + LPG ; C4 1,6-16V HDI 66kW
X2-RR
Příspěvky: 30
Registrován: stř 25. črc 2012 7:05:53

Re: zkrat?

Příspěvek od X2-RR »

Zkusim,procistim,uvidime a je pravda,ze tohle je nejjednodussi,tak snad to bude v pohode
Derby-Senda
Příspěvky: 187
Registrován: ned 10. črc 2011 9:26:23
Bydliště: 239219013
Kontaktovat uživatele:

Re: zkrat?

Příspěvek od Derby-Senda »

Měl jsem podobný problém při brždění se mi rozsvědcovali budíky problém byl v nějaké vodivé hmotě na žárovkach v zadu v kufru pořádně očistit kontakty stříknou kontaktolem a mělo by to dát pokoj jo a zadní světla jsou zapojené tak aby když odejde jedna strana parkovaček svítily obě strany
Xantia Break 2.0HDi 80kw
Subaru Impreza GT 2.0T 155kw
X2-RR
Příspěvky: 30
Registrován: stř 25. črc 2012 7:05:53

Re: zkrat?

Příspěvek od X2-RR »

Po ruznych pokuses a zkouskach vypada,ze na vine je zadni leve svetlo,ale budu se nato muset podivat poradne nez udelam nejake zaver ;)
Odpovědět