druhý klíč

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
mevi
Příspěvky: 142
Registrován: ned 26. čer 2011 14:22:28

Re: druhý klíč

Příspěvek od mevi »

mimochodem když už se dostaneš ke kodu stačí sehnat jakejkoliv jinej dalkovej klíč s nevylamanym tištákem a nakodovat jen ten vnitřek co ti nefunguje. k tomu za par korun tu gumičku so už máš vomačkanou a máš z toho peknej funkční dálkáč.
švéd
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 26. led 2012 10:19:46

Re: druhý klíč

Příspěvek od švéd »

to jsem právě chtěl realizovat,ale bohužel.Ve čtyrech servisech nic.Prý mají všude novou diagnostiku a nejde jim to.(mimochodem Xantie odmítá stále více servisů,bych je nakopal)Budu zkoušet dál.Hodně mě překvapilo,že jim nešel načíst ani klíč bez dálky.Stalo se mi,že jsem tím jediným klíčem nastartoval,poté vyndal a hned tam dal ten nový (nenačtený) a nastartoval s ním.Že si ještě paměť chvilku pamatuje ten originalní,to je také zajímavé.Zjistím ten kód a zkusím o načtení někoho tady z fora a uvidím.
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: druhý klíč

Příspěvek od PaM »

Ano, pokud seš dost rychlej a zavřenej v autě, nastartuješ i novým klíčem který není načtený. nakodovat klíče i dálku není problém, pouze ten kod je potřeba.
Obrázek
švéd
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 26. led 2012 10:19:46

Re: druhý klíč

Příspěvek od švéd »

Ahoj,chci se zeptat,zda-li je možné tady od někoho zjistit podle VINka kód,který je potřebný pro načtení nového klíče?Děkuji
Kapitán
Příspěvky: 207
Registrován: ned 26. čer 2011 12:41:32
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: druhý klíč

Příspěvek od Kapitán »

Autorizovaný servis? nebo citroen.service.com?
C5 2,0i 16V 100kW + LPG ; C4 1,6-16V HDI 66kW
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: druhý klíč

Příspěvek od PaM »

V autorizovaném Citroenu ti to podle VIN řeknou ...
Obrázek
švéd
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 26. led 2012 10:19:46

Re: druhý klíč

Příspěvek od švéd »

Tak bohužel ve třech servisech se nepodařilo načíst nový klíč.Čtvrtý servis to dokázal,ale bez dálky.Alespoň něco.Lze nějak přes citroen.service.com zjistit ten kód pro načtení klíče?
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: druhý klíč

Příspěvek od PaM »

jestli ti načítali nový klíč, museli mít ten kod .... Jak sem psal, kod ti zjistí v AUTORIZOVANÉM Citroen servisu podle VIN ...
Pokud ti načítali klíč, ve stejném dialogu se načítá v prvním dotazu dálka, pokud je teda funkční ovladač ...
V Lexii dialog učení klíčů a ovladačů ..., první dotaz - počet dálkových ovladačů, druhý dotaz počet klíčů ... pak se to potvrzuje ...
Obrázek
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: druhý klíč

Příspěvek od PaM »

švéd píše:Ve čtyrech servisech nic.Prý mají všude novou diagnostiku a nejde jim to.
Pokud mají diag na Citroeny ( Lexia, DiagBox ), tak jim to musí jít, X2 má stejný konektor a v programu ji určitě mají ...
Obrázek
švéd
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 26. led 2012 10:19:46

Re: druhý klíč

Příspěvek od švéd »

PaM díky za radu.Koupil jsem si nový klíč (originál pouzdro,nechal vyřezat,+ koupil ovladač s baterii) předal servisu.Vrátili mi to s tím,že to nejde.Přemýšlel jsem a zjistil jsem,že jsem jim dal pouze klíč ale bez čipu. :D :D No ale na to oni nepřišli.Poté jsem vložil čip,ale povedlo se jim jak už jsem psal pouze načíst ten první krok bez dálky (jiný servis).Zjistím jakým způsobem se o to pokoušeli.Problém by mohl být v samotném ovladači (je ale uplně nový),možná špatně nasazené baterce,to by je snad napadlo nebo to prostě na té lexii nezadali...každopádně díky moc.
Odpovědět