druhý klíč

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
Mark Streit
Příspěvky: 19
Registrován: sob 16. črc 2011 12:02:33

druhý klíč

Příspěvek od Mark Streit »

můžete někdo prosím poradit,kde bych sehnal druhý klíč? Mám jen jeden s dálkou,chtěl bych mít i ten druhý bez dálky.
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 484
Registrován: ned 26. čer 2011 11:05:15
Kontaktovat uživatele:

Re: druhý klíč

Příspěvek od ČERT_z_Bx »

kdejaké trošínku lepší zámečnictví ti ho vyfrézuje na jejich polotovar na počkání, jen po dokončení s ním musíš ihned zkusit všechny zámky které by měl odemknout. Někteří klíčníci pokud je možnost, tak sami ihned na tvém autě zkontrolují jak odvedli práci.
Xantia x1, 1.9tD, lahvově zelená, combi, park. asistent, Gprs dozor, tempomat
Mark Streit
Příspěvky: 19
Registrován: sob 16. črc 2011 12:02:33

Re: druhý klíč

Příspěvek od Mark Streit »

výborně,díky
Uživatelský avatar
milda67
Příspěvky: 159
Registrován: úte 21. čer 2011 21:47:42
Bydliště: 314039702
Kontaktovat uživatele:

Re: druhý klíč

Příspěvek od milda67 »

no, koukám,že máš X2 takže ti kdejaké lepší zámečnictví nepomůže. Potřebuješ zámečníka co umí nejen udělat klíč na auto,ale musí umět udělat klíč s čipem a nahrát tam kod tvého klíče. Bud si ho přečte z tvého klíče co máš nebo musíš mít kod,který máš na kartičce v dokladech k autu nebo by se měl dát zjistit v citroenu. Já to řešil před rokem a byla to docela sranda,naštěstí zámoš byl fanda citroenů takže se to nakonec povedlo.Pokud tam ten čip nebudeš mít v tom klíči tak auto otevřeš,ale s tím klíčem nenastartuješ.
Xa X2, 2,0 16V 1999
Xa X2 2,0 HDi, 80kw, 2000
C5 Break 2,2 HDi Exclusive 2004
Mark Streit
Příspěvky: 19
Registrován: sob 16. črc 2011 12:02:33

Re: druhý klíč

Příspěvek od Mark Streit »

aha,já tušil zradu.. ten kód nemám,takže budu muset do Citroenu.A někoho najít,slyšel jsem o zámečnictví Richter v Praze-Nuslích (Křesomyslova),nevíte jestli bych u nich pochodil?
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 484
Registrován: ned 26. čer 2011 11:05:15
Kontaktovat uživatele:

Re: druhý klíč

Příspěvek od ČERT_z_Bx »

No nevím jak tam u vás, psal jsem lepší, u nás lepší znamená že už umí i klíče s čipem, bez čipu ti ho pilníkem zkopíruje kdejakej pepík. V Liberci je to zámečnictví U Soudu a Globus, oboje mají čtečku na čipy, starý klíč vloží, napíše jin to typ čipu a ten samý naimplantují do nového klíče. Nový klíč s čipem by poté měl jít nalogovat diagnostikou. ;)
Xantia x1, 1.9tD, lahvově zelená, combi, park. asistent, Gprs dozor, tempomat
Uživatelský avatar
milda67
Příspěvky: 159
Registrován: úte 21. čer 2011 21:47:42
Bydliště: 314039702
Kontaktovat uživatele:

Re: druhý klíč

Příspěvek od milda67 »

no vidíš a já zas myslel "lepší" v tom,že mi načetl i ten kod,takže jsem nepotřeboval ani tu diag,jen jsem zastrčil klíč a jel :lol:
Xa X2, 2,0 16V 1999
Xa X2 2,0 HDi, 80kw, 2000
C5 Break 2,2 HDi Exclusive 2004
švéd
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 26. led 2012 10:19:46

Re: druhý klíč

Příspěvek od švéd »

Ahoj,potřebuji poradit.Koupil jsem X2 s jedním klíčem s dálkovým ovládáním (vnitřek je rozlámaný) centál funguje,nastartovat lze,zamčení dálkově samozřejmě nejde.Mám druhý originální klíč bez dálky NEVYŘEZANÝ.Stačí ho nechat jen vyřezat a pak ho načíst přes lexii,šlo by to?Zámky by měly být original.Když jsem se ptal v servisu (PRAHA) podle VIN kolik by stály oba dva,napsali toto + že mi nedají záruku,že půjdou načíst.

Vysílač 2200,-
Vložka klíče 676,-

Mechanický klíč 1011,-
Diagnostika 1000,-

lze to někde levněji,děkuji za každou radu.
evadobusova
Příspěvky: 1
Registrován: stř 13. dub 2016 14:34:42

Re: druhý klíč

Příspěvek od evadobusova »

Dobrý den, prosím hledám administrátora těchto stránek... mohl by se mi prosím ozvat na email? eviska.dobusova@seznam.cz je to důležité, děkuji, Dobušová
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: druhý klíč

Příspěvek od PaM »

švéd píše:Ahoj,potřebuji poradit.Koupil jsem X2 s jedním klíčem s dálkovým ovládáním (vnitřek je rozlámaný) centál funguje,nastartovat lze,zamčení dálkově samozřejmě nejde.Mám druhý originální klíč bez dálky NEVYŘEZANÝ.Stačí ho nechat jen vyřezat a pak ho načíst přes lexii,šlo by to?Zámky by měly být original.Když jsem se ptal v servisu (PRAHA) podle VIN kolik by stály oba dva,napsali toto + že mi nedají záruku,že půjdou načíst.

Vysílač 2200,-
Vložka klíče 676,-

Mechanický klíč 1011,-
Diagnostika 1000,-

lze to někde levněji,děkuji za každou radu.
http://citroxa.rajce.idnes.cz/nastenka/#cip_jak_cip.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://citroxa.rajce.idnes.cz/nastenka/ ... k_KITT.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://citroxa.rajce.idnes.cz/nastenka/#klicek_cip.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Klíč musí mít v sobě odpovídající čip pak to jde v Lexii jednoduše spárovat s autem. Potřebuješ k tomu pouze kód do diag pro klíče, je na kartičce k autu. pokud ho nemáš, lze to zjistit v Citroenu podle VIN, počítají si za to nějaký poplatek ... Pak ti to každej jdo má Lexii nakoduje, v paraze třeba "Viki" tu z kubu ....
Obrázek
Odpovědět