Světla a vše okolo

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
honza1
Příspěvky: 49
Registrován: ned 26. čer 2011 11:35:06

Re: Světla a vše okolo

Příspěvek od honza1 »

Rozhodně se to nesnaž nějak vylupovat zvenku - takhle celý světlo podle mě ani vyndat nejde a rozlámeš to na 99%. Světlo jde vyndat zevnitř, po vyhnutí těch zobáčků na boku (viz PaMův nákres). Jen budeš muset trochu odstrojit dveře (plasty jsou přichycený šroubkama myslím na TRX20). A na zobáčky opatrně, jako všechny plasty už po těch letech budou trochu křehký.
2,0 HDi, Activa
peterkoo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 19. srp 2012 20:07:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla a vše okolo

Příspěvek od peterkoo »

Neviem či si to mal niekedy rozobrané, ale predpokladám že nie pretože dnes som ten plast dal dolu. Dostaneš sa akurát tak k svetlám po bokoch a ku káblom, ktoré vlastne ten plast kryje. Dvere sú zalisované a viac sa tam rozobrať nedá... Pravdepodobne odskúšané funkčné svetlo vo výrobe vložili do dverí a koniec. Vybrať asi nejde... Zvonka som skúsil ale plexisklo praskalo a oddeľovalo sa od lepidla. Mám aj pár foto ale svietilo mi akurát slnko ale ako dôkaz hádam postačí. Svetlo sa nachádza zhruba v označenom mieste.
Přílohy
2.jpg
1.jpg
Xantia X2 Berline (1999)►HDi 8OkW►Hermes Red►15" Activa Venise
honza1
Příspěvky: 49
Registrován: ned 26. čer 2011 11:35:06

Re: Světla a vše okolo

Příspěvek od honza1 »

Ale jo, měl a vyndal jsem to. Přesně teď už z hlavy nevím, jak tam sáhnout, ale mám ještě druhý dveře sundaný, tak se na to můžu příští víkend podívat a dám ti vědět.
2,0 HDi, Activa
peterkoo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 19. srp 2012 20:07:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla a vše okolo

Příspěvek od peterkoo »

Tak potom OK. Zajtra skúsim znova. Keď sa ti to podarilo tak to predsa musí ísť. Vďaka za radu.

EDIT

Kašlem na to, hodinu som si tam lámal ruky. Jeden ten zobáčik sa mi podaril vyhnúť ale k druhému sa neviem dostať. Hentak blbo to tam vymyslieť... Nech svietia len 4, nemám na to nervy :evil:
Xantia X2 Berline (1999)►HDi 8OkW►Hermes Red►15" Activa Venise
Uživatelský avatar
Technik
Příspěvky: 92
Registrován: ned 26. čer 2011 15:46:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla a vše okolo

Příspěvek od Technik »

Podle druhé fotky bych na to šel z pravé strany. Prostrčit (zalomit) ruku a vycvaknout :-D Více se však neumím vyjádřit, jelikož toto světlo na autě nemám. :-(
Xantia X1, r.v. 1997, 1.9TD, klima
Odpovědět