Nučice

Napište město - stručný popis činnosti (třeba dofuk koulí)
Odpovědět
ferbo
Příspěvky: 22
Registrován: úte 28. čer 2011 12:19:36

Nučice

Příspěvek od ferbo »

Zdravím,
dozvěděl jsem se o nějakém panu Schützovi z Nučic u Rudné. Prý se dost dobře vyzná v našich houpačkách. Máte někdo nějaké zkušenosti???? Díky za info
X1 Activa 2.O TCT, 1996, Benešov
vlastimiln
Příspěvky: 11
Registrován: pon 27. čer 2011 22:31:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Nučice

Příspěvek od vlastimiln »

Jo, vyzná se a houpačkám rozumí. S prací jsem byl vždy spokojen, i když je to dost nerudný člověk.
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, 09/99
Obrázek
vikicv
Příspěvky: 68
Registrován: ned 26. čer 2011 21:39:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Nučice

Příspěvek od vikicv »

Ahoj, souhlasím s Vlastimilem... doslova

je to jediný serviceman na moje xantie, ostatní už jsem opustil....
buď tomu nerozuměli nebo se mi snažili věšet bulíky na nos nebo počítali čísla bot jako přirážku k ceně

už ani k p. Plachému v Záběhlicích nejezdím.
C5 II V6 Break,LPG,Aisin 6st,LeatherPack,NaviDrive,JBL,BiXenon,Panorama
mevi
Příspěvky: 142
Registrován: ned 26. čer 2011 14:22:28

Re: Nučice

Příspěvek od mevi »

Osobne neznam ale poslal jsem tam kamoše pražaka pač sem na nej nemel čas měl strženej zavit na svičce bylo třeba sundat hlavu a natočit zavitovou pružinku. oprava max za 3000 i s rovnanim hlavy. u nej to vyšlo na 10 000 a naky drobny s tim že mu vymenil hlavu za jinou (starou si nechal) a řek mu že ma rozvody z5 min 12 tak mu je udelal taky ( rozvody byly delany v Lounech u suka pred 4ma rokama a cca 40 tis km) kamoš je trochu trotl a antitalent tak zaplatil a jeste podekoval ale ja jsem z toho trosku rozmrzelej už mu tam nikoho posilat nebudu. jinak za odtah z butovic do rudny 500 taky neni zadarmo normalne si lidi řikaj 8kc za km...
Derby-Senda
Příspěvky: 187
Registrován: ned 10. črc 2011 9:26:23
Bydliště: 239219013
Kontaktovat uživatele:

Re: Nučice

Příspěvek od Derby-Senda »

Ondro odtahovka nejzdí na plyn za pár kaček 8kč bych si řekl i za samotnej osobák aby se něco vydělalo
S nákladákem bych si řekl tak 15kč těch 8kč je jenom za naftu a to beru malou 7,5T
Xantia Break 2.0HDi 80kw
Subaru Impreza GT 2.0T 155kw
vikicv
Příspěvky: 68
Registrován: ned 26. čer 2011 21:39:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Nučice

Příspěvek od vikicv »

Není uplně nejlevnější, ale taky není nejdražší....
Má syna a ten dělá dobře elektriku. Všechno lze nalézt ve starém fóru.
Často se s ním hádám jak provést opravu. Spoustu nejistých věcí nechce dělat. Jen takové ty jistoty a výměnu dílů,... zřejmě špatné zkušenosti s reklamacemi a problémy.... Přeplátovat tlumič výfuku taky nic.... tak mi sehnal jiný na vrakáči v Chrášťanech a drží mi ho, až zas přijedu, že to vyměníme.

Každopadně kam zajet v Praze? Každý chce vydělávat a platí nájem za svou dílničku.... tak kosí zákazníky.
Servis za lidovku, kde je někdo šikovný a xantií znalý.. to už neznám.

Býval to p.Plachý, jak jsem psal, ale tam jsem skončil ... něco jsem pro něj dělal - radil s diagem, protislužba od něj byla neadekvátní...

Už nemám tolik času se v tom rýpat jako kdysi, když jsem tu začínal... jen drobnosti a občas něco v elektrice. Servicemana potřebuju.
Naposledy upravil(a) vikicv dne stř 21. bře 2012 21:08:27, celkem upraveno 1 x.
C5 II V6 Break,LPG,Aisin 6st,LeatherPack,NaviDrive,JBL,BiXenon,Panorama
Shefik
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 02. úno 2012 15:04:04

Re: Nučice

Příspěvek od Shefik »

Jsem si vzpomněl na pána (jména si nepamatuju) z Tehovce u Říčan. To byl machr na hydru. PaM sice nemá ale matně vzpomínám, že byl jediný, kdo nám dal BX dohromady.
X1 break, 96´ 1.8i
C4 Coupé, 1.6 HDi 110hp
Xsara Coupé, 1.8i
Xsara 1.6i
pepe276
Příspěvky: 153
Registrován: pát 09. zář 2011 15:57:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Nučice

Příspěvek od pepe276 »

Mám pocit, že ten pán z Tehovce se jmenuje Hanousek, ale je to už aspoň 10 let, co jsme u něj byli s kamarádovo AX, tenkrát jsem vůbec netušil, že budu někdy nějakou Xantii mít, byl jsem do starých R5 zapálenej Renaulťák :) Ale musím říct, že byl super a asi tomu dost rozuměl a podle toho, co říkal, tak se vrátil z emigrace ze Švýcarska a tam snad dělal v Citroenu a rozuměl hydraulice. Měl doma BX s motorem Mi16(nevím, jak ho označuje Citroen) a taky válečnýho Willyse, co se pamatuju :)
X1 1.9TD Break 66kW, klima, ABS, r.97
Jumpy 1.9TD 68kW, r.97
BX 1.9D 51kW, r.93
Shefik
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 02. úno 2012 15:04:04

Re: Nučice

Příspěvek od Shefik »

Ano, to je on. Hanousek. A toho Willyse si pamatuju. Dneska už bude taky pěknej dědek. A z doslechu vím, že ještě tak nějak funguje.
X1 break, 96´ 1.8i
C4 Coupé, 1.6 HDi 110hp
Xsara Coupé, 1.8i
Xsara 1.6i
Odpovědět