citroen servis Liberec

Napište město - stručný popis činnosti (třeba dofuk koulí)
Odpovědět
iskiis
Příspěvky: 96
Registrován: ned 26. čer 2011 18:14:20
Kontaktovat uživatele:

citroen servis Liberec

Příspěvek od iskiis »

máte někdo zkušenost s tímto servisem?
citroen xantia break r.98 2.0i 16v 97kw
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 484
Registrován: ned 26. čer 2011 11:05:15
Kontaktovat uživatele:

Re: citroen servis Liberec

Příspěvek od ČERT_z_Bx »

Dobrej pokus, ale mě nenachytáš, v Liberci totiž žádný autorizovaný servis citroen není. To co bylo, pan Xxxxxx, ten se dostal pro své chování do nevole u francouzů a licence mu byla odebrána. Nyní dělá už jinou značku vozů, kde na lidech snad opět vyvaří pár desítek miliónů. Nejblíže je Jablonec nad Nisou, pokud máš peníze na vyhazování, nelze nedoporučit :-D Jinak Bx, Xantia, Xm, nebo Zx, to jsou pro ně starý vrány a moc se jim do nich nechce. :mrgreen:


Jinak Liberecko většinou končí u mně :mrgreen:
Xantia x1, 1.9tD, lahvově zelená, combi, park. asistent, Gprs dozor, tempomat
iskiis
Příspěvky: 96
Registrován: ned 26. čer 2011 18:14:20
Kontaktovat uživatele:

Re: citroen servis Liberec

Příspěvek od iskiis »

já mám tak náladu si tady písmenkovat a někoho dokonce nachytávat,našel jsem si na xantiaclubu SERVISY ZKUŠENOSTI S KVALITOU SERVISŮ a tam je právě napsaný citroen servis LB a číslo 604726196 s pánem jsem včera mluvil xantie prý opravuje a dnes tam razim
citroen xantia break r.98 2.0i 16v 97kw
iskiis
Příspěvky: 96
Registrován: ned 26. čer 2011 18:14:20
Kontaktovat uživatele:

Re: citroen servis Liberec

Příspěvek od iskiis »

čerte u tebe bych se nemohl dnes zastavit?koukám jseš Liberečák aspon zjistit odkud to teče zadarmo to samozřejmě nechci moc by mi to pomohlo
citroen xantia break r.98 2.0i 16v 97kw
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 484
Registrován: ned 26. čer 2011 11:05:15
Kontaktovat uživatele:

Re: citroen servis Liberec

Příspěvek od ČERT_z_Bx »

To víš že můžeš, v dílně jsme od osmi do oficiálně pěti ale po pravdě i v osm večír tam ještě často jsme
Xantia x1, 1.9tD, lahvově zelená, combi, park. asistent, Gprs dozor, tempomat
Venouch
Příspěvky: 4
Registrován: sob 03. zář 2011 17:46:46

Re: citroen servis Liberec

Příspěvek od Venouch »

Zdravím Čerta, a kde že máš ten servis? Asi bych se zastavil pro několik rad či zkušeností. Moje milovana BX-ka už dosloužila Mam jich na zahradě 11 a 5 navic tak nějak už vykuchaných. Do toho jsou tady 4 CX což jsem si myslel jak na ně budu mít čas a ono ....Budu to nějak muset zredukovat začíná tu být těsno :D a kdyby něco bylo potřeba tak se třeba dohodnem kdyby bylo potřeba do klubu BX nebo pro nějaké fandy. Teď mám čerstvě Xantii 1.9 TD Break a tak kdyby něco než se v tom opět vyznám tak bych se na něco asi dotázal. Jinak ty auta mám v Bohaticich u Zákup.
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 484
Registrován: ned 26. čer 2011 11:05:15
Kontaktovat uživatele:

Re: citroen servis Liberec

Příspěvek od ČERT_z_Bx »

Tý vogo, já u tebe byl, tehdá jsem něco potřeboval a tys mě vyhnal :mrgreen: Jinak najdeš mě v Chrastavě, kontakt je na bxclubu.com :mrgreen
Moje dílna vloni při povodni vzala za svý, ale kamarád mi nabídl azyl v jeho dílně, tak jsem tam a nějak tak přežíváme.
Xantia x1, 1.9tD, lahvově zelená, combi, park. asistent, Gprs dozor, tempomat
Venouch
Příspěvky: 4
Registrován: sob 03. zář 2011 17:46:46

Re: citroen servis Liberec

Příspěvek od Venouch »

Edit: odstraněna citace předchozího příspěvku

Vyhnal? :o No snad ne až tak ;)
M.B Citroen Liberec
Příspěvky: 2
Registrován: ned 03. črc 2011 14:25:21

Re: citroen servis Liberec

Příspěvek od M.B Citroen Liberec »

ČERT_z_Bx píše:Dobrej pokus, ale mě nenachytáš, v Liberci totiž žádný autorizovaný servis citroen není. To co bylo, pan Xxxxxx, ten se dostal pro své chování do nevole u francouzů a licence mu byla odebrána. Nyní dělá už jinou značku vozů, kde na lidech snad opět vyvaří pár desítek miliónů. Nejblíže je Jablonec nad Nisou, pokud máš peníze na vyhazování, nelze nedoporučit :-D Jinak Bx, Xantia, Xm, nebo Zx, to jsou pro ně starý vrány a moc se jim do nich nechce. :mrgreen:


Jinak Liberecko většinou končí u mně :mrgreen:
Zdravím čerte
nevím kde jsi slyšel že v Liberci žádný servis na Citroeny není.Jsem zde již 15 let a nevím o tom že bych zanechal servisování našich miláčků.Dále pokud jde o můj servis NIKDY autorizaci neměl a zatím o ni ani z finančních důvodů neuvažuji a pokud se jedná o Citroen FILIP který tuto značku dříve prodával a i autorizovaně servisoval toho zanechal a v dnešní době má značku Hyundai a také si nejsem vědom že by veškeré opravy Citroenů skončily u tebe.To bych asi už dávno skrachoval. Je mi líto tvých slov protože dle mého názoru poškozuješ zde jiné

s úctou Michael Bartoň Citroen servis Liberec tel.604726196
Citroen servis Liberec 604 726 196
Odpovědět