Nástupce Xantie? Transit :-D

Do čeho půjdete příště ....
Odpovědět
JiRaY
Příspěvky: 14
Registrován: stř 07. zář 2011 13:54:06
Kontaktovat uživatele:

Nástupce Xantie? Transit :-D

Příspěvek od JiRaY »

Měl jsem 5 let Xantii 1,9TD stařenku,potom rok XA HDI,v mezičase BX TZD,a pak jsem začal hledat náhradu...Nenašel jsem,tak to nakonec dopadlo tak že jezdím Transitem 2,0TDDi 63kw,žádnej letec ale celkem fajnový vozítko a je to pohodlnější než koncernový vozy ;)
A osobák jsem zatím vynechal,ale obávám se že to někdy v budoucnu skončí zase na xantii pokud najdu nějakej pěknej kousek :D
Bývalý BXmen a Xantiák,měl jsem TD a HDI
Nyní už jen Transit 2,0TDDi 04"
iskiis
Příspěvky: 96
Registrován: ned 26. čer 2011 18:14:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Nástupce Xantie? Transit :-D

Příspěvek od iskiis »

ahoj xantiáci před týdnem jsem si pořídil C5tku v autobazaru AUTO ARI Libenský ostrov Praha 8 za částku 55000kč skrátim to samozřejmě jsem naletel auto jsem jim sice vrátil ale vyplatily mi jen 45000kč tak jsem šel znova do xantie já se do xantie zamiloval mám znova exklusivku ale tentokrát v naftě :D dal sem za ní 40 ale je to top stav a s křídlem MUŠKETÝR na to jsem hrdý hlavně jsem se tady chtěl podělit o skušenost s tímto autobazarem čusbus ;)
citroen xantia break r.98 2.0i 16v 97kw
Majk.Z
Příspěvky: 82
Registrován: sob 30. črc 2011 15:48:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Nástupce Xantie? Transit :-D

Příspěvek od Majk.Z »

JiRaY: Jo, koukám, taky... Já prodal Xantii a chvíli jezdil s Transitem 2,5TD/65kW. Pak se Transit prodal na vrakáč, připlatil jsem si k tomu 1000 Kč a za to koupil XM. :-D
Dnes:
CéPátá Berla 2.0 HDi/80kW 01'
XeMo Berla 2,1TD 99'
Odpovědět