chci prostě jen poděkovat

Do čeho půjdete příště ....
Odpovědět
iskiis
Příspěvky: 96
Registrován: ned 26. čer 2011 18:14:20
Kontaktovat uživatele:

chci prostě jen poděkovat

Příspěvek od iskiis »

tak jsem se zbavil mé druhé xantie bohužel jsem jí prodal z finanční důvodů jin bych si jí nechal,celkem jsem měl xantii 6let a bylo to boží auto a ted chci poděkovat lidem který tyto stránky vymysleli nejsem žádný opravář spíš hlupák ale xantiaclub mi hodně pomohl vždy jsem tu našel odpověd na moje otázky takže moooc díky citroena si každopádně zase pořídím někdy v budoucnu pokud se stane zázrak a opět narazím na slušnou xantii tak jdu do ní pkud né jdu do c5 tak at vám to houpe čau iskiis ;)
citroen xantia break r.98 2.0i 16v 97kw
roliva
Příspěvky: 9
Registrován: ned 26. čer 2011 11:10:50
Kontaktovat uživatele:

Re: chci prostě jen poděkovat

Příspěvek od roliva »

Taky vám tu všem patří můj dík. Xantii jsem měl něco přes 6 let a zde na tomto fóru našel nejednu radu a pomoc a ušetřilo mi to spoustu starostí. Xantii jsem před rokem prodal a myslím, že do teď jezdí a snad i dobře slouží novému majiteli. Já jsem před půl rokem koupil Forda, byl mi sympatický a byla to velmi výhodná koupě.
Takže ať máte všichni co nejmíň problémů s Xantiemi a ať to houpe ;)
KIA Ceed SW TOP 1.6GDI 2017 koupený jako novátor - moje první nové auto
MacoLM
Příspěvky: 41
Registrován: úte 21. čer 2011 17:34:43
Kontaktovat uživatele:

Re: chci prostě jen poděkovat

Příspěvek od MacoLM »

Ahojte. tiez chcem využiť toto vlákno a poďakovať sa za existenciu toho fóra, za rady a pomoc od miestnch členov. Myslím že len vďaka nemu Xantipa stále žije a dokonca už má nového majiteľa.

Moje "nové" auto je C5 v kombíku.
C5 Break, 2.0HDi 100kW, 2007
xantia1994.18
Příspěvky: 14
Registrován: pon 27. říj 2014 5:51:43

Re: chci prostě jen poděkovat

Příspěvek od xantia1994.18 »

ahoj klucííí,tak mám zase tu xantii,dlouho jsem to bez ní nevydržel asi náká nemoc :D ,po 2.0i break 97kw rok 98 a 2.0Hdi break 80kw rok 99 nyní mám 1.8i 74kw rok 94 a přišel sem k tý xantii jak slepej k houslím včera sem jel ještě mojí fildou na melouch a nákej týpek tam přijel s xantií a já na něj,hele vyměníme si auta a on do toho šel,takže supr ;) jinak dřív sem tu byl pod přezdívkou iskiis
bagrr
Příspěvky: 147
Registrován: ned 26. čer 2011 16:26:19
Bydliště: 220002894
Kontaktovat uživatele:

Re: chci prostě jen poděkovat

Příspěvek od bagrr »

Hydraulika je diagnóza, koho chytne, nerad se zbavuje, nebo se po čase vrátí :D
http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?f=22&t=575" onclick="window.open(this.href);return false;
RINGO
Příspěvky: 2
Registrován: ned 26. čer 2011 9:25:36
Kontaktovat uživatele:

Re: chci prostě jen poděkovat

Příspěvek od RINGO »

Děkuji ji vám všem tady. Po třinácti letech Xantie dosluhuje a je na čase posunout se dále. Díky všem a houpání zdar.
Xantia break 1,8 16V r.v.99
Odpovědět