Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Rubrika pro hledání řešení na Vaše problémy.
Odpovědět
evlo
Příspěvky: 53
Registrován: pon 19. bře 2012 22:22:26

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od evlo »

Nemáte prosím někdo na toho Pepu aktualní telefon nebo email? Ta převodovka má asi nějakou úpravu - je tam tlačítko navíc, tak se ho chci zeptat co to dělá. :)
krok
Příspěvky: 1
Registrován: ned 26. čer 2011 17:39:43

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od krok »

evlo píše:Nemáte prosím někdo na toho Pepu aktualní telefon nebo email? Ta převodovka má asi nějakou úpravu - je tam tlačítko navíc, tak se ho chci zeptat co to dělá. :)


Bohužel, Josef2 už není mezi námi.
sima
Příspěvky: 217
Registrován: ned 26. čer 2011 19:05:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od sima »

Nevím,ale těžko je tam nějaká úprava automatu navíc,josef 2 mě tehdy říkal,kde byla chyba v automatu,když to koupil a co musel opravit a věř,že nic zbytečného na tom automatu nedělal,v podstatě tam byla chyba jen v kravince,ale josef na to přišel,i když z toho měl hlavu taky velikou zpočátku..provedl odstranění závady a výměnu oleje a jezdilo to zas parádně..o žádném tlačítku nic nemluvil-o tom silně pochybuji a ani si to nedovedu představit!Nemyslíš přepínač z automatu na manuál? :D ne to si dělám prdel!
Můžu jen hádat i dle toho co si vzpomínám,co ho trošku trápilo-není to třeba dodělávaný vypínač hydractivu,který se mu nechtěl vypnout ani po vypnutí spínačky?Ale to fakt střílím těžce :)
Subaru Forester 2.0 2002
Saxo 2000 1.1
bývavalo:X2 Berline 1.8 16V-98-LPG
bxXantia
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 29. pro 2011 15:46:29

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od bxXantia »

Trochu od veci, aleč nechcem zbytočne zakladať nové téma. Mám hydroactiv ( tlačítko vpravo na lište pri volante) Po stlačení kontrolka svieti. Priznám sa, že som to stlačil tak 2 x za 5 rokov. Ale nepostrehol som žiadnu zmenu v chovaní auta. Čo by to malo robiť a akú zmenu by som mal pocítiť?
Mamut
Příspěvky: 26
Registrován: ned 26. čer 2011 13:58:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od Mamut »

No hlavně by si měl nejdřív hledat, než se zeptáš http://www.xantiaclub.cz/view.php?cislo ... 2005051901
V6 automat kombi 98
evlo
Příspěvky: 53
Registrován: pon 19. bře 2012 22:22:26

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od evlo »

Teď jsem v autě našel ješte parkovací senzory a nepípají, tak to tlačítko by s tím mohlo nějak souviset.
roman_moty
Příspěvky: 28
Registrován: úte 28. čer 2011 13:21:59

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od roman_moty »

Není na tom tlačítku náhodou 1. U automatu je režim SPORT, SNOW a 1, která dělá "uzáveřku diferáku" na jedničce.
berline HDI 80kW,1999
Ulyssný Fiat 2,0 1995
bxXantia
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 29. pro 2011 15:46:29

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od bxXantia »

Mamut píše:No hlavně by si měl nejdřív hledat, než se zeptáš http://www.xantiaclub.cz/view.php?cislo ... 2005051901


Mne išlo o postrehy z praxe a pocity vodičov po zapnutí. nie o teóriu. Chcel som vedieť, či ta zmena je taká nepostrehnuteľná u každého, ako v mojom aute. No hlavne by si mal trochu porozmýšľať, než odpovieš.:-)
Alien
Příspěvky: 13
Registrován: úte 20. bře 2012 9:25:44

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od Alien »

bxXantia píše:
Mamut píše:No hlavně by si měl nejdřív hledat, než se zeptáš http://www.xantiaclub.cz/view.php?cislo ... 2005051901


Mne išlo o postrehy z praxe a pocity vodičov po zapnutí. nie o teóriu. Chcel som vedieť, či ta zmena je taká nepostrehnuteľná u každého, ako v mojom aute. No hlavne by si mal trochu porozmýšľať, než odpovieš.:-)


Tak z praxe vím, že jsem si mnohdy cvrknul do trenek a to v okamžiku když jsem ono tlačítko sepnul.

Jiní vypráví o pocitech blaženosti a komfortu, jaký nikdo nikdy snad nezažil, připom mačkajíce tlačítko SPORT, kteréžto zamykalo otevírání zadních el. okýnek.

Další postřeh je, že mnozí nepoznali absolutně nic.

Stačí a nebo mám přidat?

Odporůčam viac mysliet a čítať a to do v tedy, keď mňa nejenbe po palici dajaký hen ten bazmek.

Takže člověk co Ti doporučil si o tom něco přečíst Ti jasně naznačil, že to není žádná teorie, ale jsou to zcela jasná fakta, pakliže celý systém funguje.

Oléééé.
evlo
Příspěvky: 53
Registrován: pon 19. bře 2012 22:22:26

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od evlo »

Záhada senzoru parkovaní vyřešena - jsou fake - pouze atrapy. Tak tam holt dam čínské za tři sta když už nemusím vrtat díry. Nechápu důvod proč dávat atrapy, leda by prostě dělali nárazník už s dírama, tím je zadělali a senzory byli prostě příplatková výbava.
Odpovědět